1-700-50-56-50

פעילות אתגרית לבתי ספר

מחפשים פעילות מגבשת לתלמידי בית ספר? אנו באדרנלין בשטח מפיקים ימי גיבוש ODT  לבתי ספר. ימי גיבוש מהנים לתלמידים בטווח גילאים רחב במיוחד. אם אתם רוצים לגרום לתלמידים להפעיל את הגוף ואת החשיבה ביום כיף וגיבוש הגעתם אל המקום הנכון. אז, מה אנחנו יכולים להציע לכם עבור ימי כיף וגיבוש לתלמידי בית ספר בפארק האתגרים שלנו?

הפעלות וימי גיבוש לימי כיף עם קבוצת אדרנלין בשטח

חברת אדרנלין בשטח מפיקה אירועים לימי כיף כבר מעל 20 שנה. באדרנלין יש אפשרות לקיים את האירוע בפארק האתגרים של אדרנלין באחד או יותר מתוך עשרה מתחמי פעילות אתגריים. פארק אקסטרים באווירה של טבע במרכז הארץ עם דגש על מקצועיות וניסיון עשיר של צוות העובדים באדרנלין בשטח, לתכנון והפקת אירוע בלתי נשכח. פארק אתגרים חולון הוא המקום המתאים לאלה שרוצים לקיים אירוע בלתי נשכח, מי שמבקש אירוע שונה, לא עוד אירוע במועדון, מי שרוצה שידברו על האירוע שלו שנים אח”כ. בפארק אתגרים ניתן לקיים התכנסות לפני ו/או אחרי הפעילות ולחגוג בדיוק כמו שחלמתם.

פירוט מגוון האטרקציות לימי כיף בפארק אתגרים אדרנלין בשטח:

הפעלות לבתי ספר – פעילויות מגבשות ומהנות

לפני שאתם תגיעו אל פארק אתגרים אדרנלין בשטח, אנו נרצה שתספרו לנו קצת על המטרות שאתם רוצים להפיק מיום הכיף והגיבוש לתלמידים. אם ברצונכם לגרום להם להשתולל ולפרוק אנרגיות, משחקי פיינטבול, לייזר טאג, טיפוס על קיר טיפוס ופארק חבלים יכולים להוות כפעילויות שוות במיוחד ואם אתם רוצים לצרף גם פעילויות שיצריכו מן התלמידים לדבר ולהכיר אחד את השני טוב יותר, צוות המדריכים שלנו ייצור במיוחד עבורכם הפעלות מגבשות המתאימות לכך. ניתן לשלב בין כל העולמות וכך ליצור יום גיבוש מאוד מיוחד ומלהיב עבור תלמידי בית ספר.

פארק אתגרים אדרנלין בשטח משתרע על שטח ענק המונה מספר מתחמים: מתחם משחקי פיינטבול, מתחם משחקי לייזר טאג, מתחם קיר טיפוס, מתחם פארק חבלים ראשון מסוגו במרכז הארץ ועוד. כל מתחם מתאים להפקת יום גיבוש וכיף לתלמידי בית ספר וכל שעליכם לעשות הוא להחליט איזה פעילויות תרצו להזמין עבור התלמידים.

כל פעילות אתגרית לבתי ספר במתחם היא מגבשת ודורשת עבודת צוות של התלמידים ויחד עם זאת הפעילויות שלנו מאוד מהנות, משחררות, וגורמות לתלמידים לצאת מן שגרת הלימודים וליהנות מאווירה יותר משוחררת ומהנה. במשחקי הפיינטבול ולייזר טאג התלמידים צריכים להתחלק לקבוצות ולעבוד יחד בעבודת צוות כדי לנצח את הקבוצה היריבה. בפארק חבלים התלמידים צריכים לתמוך האחד בשני כדי להצליח לעבור את המסלול, יש תלמידים שיותר מפחדים ולכן תלמידים אחרים יצטרכו להוות כעמוד התווך שלהם ולעזור להם, יש בכך אלמנט מאוד חשוב של עבודת צוות וזה הדבר הכי חשוב ומתבקש ביום גיבוש, אשר מטרתו לגרום לתלמידים לצאת מאותו היום הרבה יותר מגובשים ומחוזקים.

ימי גיבוש באדרנלין בשטח מעלים את מורל התלמידים וגורמים להם לחזור ללימודים למחרת מחויכים ומסופקים מיום שכולו מלא בכיף ואדרנלין.

Call Now Buttonחייגו