1-700-50-56-50

סדנאות מנהיגות ואתגר לקבוצות נוער ובתי ספר

אדרנלין בשטח
חוויה
כיף
התרגשות

 

"החיים" היום מתנהלים ברשתות חברתיות ואפליקציות, בני נוער ומתבגרים חשופים לגירויים בלתי פוסקים, הדרך הטובה ביותר ללמידה הינה באמצעות התנסות חווייתית מאתגרת ובשביל זה אנחנו כאן… 

סדנאות אתגר חוויה ולמידה למוסדות חינוך ונוער


אדרנלין בשטח | ימי כיף | ימי גיבוש | הפעלות ליום הולדת %D7%A1%D7%93%D7%A0%D7%90%D7%95%D7%AA-%D7%A0%D7%95%D7%A2%D7%A8-600x600 סדנאות אתגר לבתי ספר

חברת אדרנלין בשטח בעלת ניסיון רב בתכנון, בנייה וביצוע סדנאות למידה וחוויה למוסדות חינוך ונוער. ניסיון זה מקנה לנו יתרון רב בהשמת הדגש על הנקודות החשובות לכם! המומחיות שלנו היא להתאים למענכם סדנת מנהיגות חווייתית המשלבת פן אתגרי ופיזי ופן חשיבתי. נבחר יחד ונדגיש את המסר אשר נרצה לקחת אתנו מהיום הזה.

אחראיות אישית, תקשורת בין אישית, הקשבה, שיתוף פעולה, מנהיגות, גמישות מחשבתית או כל דבר אחר שחשוב לכם. המסר מתגבש ומתחדד לכל אורך הפעילות, ננתח לאורך הדרך התנהגויות ודרכי פעולה שנצפו במהלך משימות ה-O.D.T ובפעילות האתגרית. היתרון הייחודי שלנו הוא בשילוב תכנים בפעילות אתגרית מהנה כגון: קרבות לייזר טאג, קירות טיפוס מקצועי ועוד. שילוב זה מוביל לכך שכל אחד תורם מיכולותיו לקבוצה, לגיבוש, הנאה ויצירת חוויות משותפות.

למידה חווייתית זו תורמת לגיבוש והעמקת מעורבותם של בני הנוער בהשגת מטרתם וזה עושה את כל ההבדל

  • הסדנאות הינם בליווי צוות מנחה קבוצות מקצועי/ת.
  • ניתן לקיים את הסדנאות בפארק האתגרים שלנו ובכל מקום אחר בארץ.
  • אנו מקיימים מגוון סדנאות, ותהליך ליווי מתמשך להשגת המשכיות והטמעה מיטבית.

הפעלות וימי גיבוש לימי כיף עם קבוצת אדרנלין בשטח

חברת אדרנלין בשטח מפיקה אירועים לימי כיף כבר מעל 20 שנה. באדרנלין יש אפשרות לקיים את האירוע בפארק האתגרים של אדרנלין באחד או יותר מתוך עשרה מתחמי פעילות אתגריים. פארק אקסטרים באווירה של טבע במרכז הארץ עם דגש על מקצועיות וניסיון עשיר של צוות העובדים באדרנלין בשטח, לתכנון והפקת אירוע בלתי נשכח. פארק אתגרים חולון הוא המקום המתאים לאלה שרוצים לקיים אירוע בלתי נשכח, מי שמבקש אירוע שונה, לא עוד אירוע , מי שרוצה שידברו על האירוע שלו שנים אח”כ. בפארק אתגרים ניתן לקיים התכנסות לפני ו/או אחרי הפעילות ולהתגבש בדיוק כמו שחלמתם. 

פירוט מגוון האטרקציות לימי כיף בפארק אתגרים אדרנלין בשטח:

פארק אתגרים אדרנלין בשטח הוא המקום לצאת מהשגרה וליהנות מחוויות בלתי נשכחות עם החברים. כאלפי קבוצות נהנו ביום כיף בפארק אתגרים אדרנלין בשטח חולון. מבין הפעילויות שתוכלו ליהנות מהן בפארק: משחקי פיינטבול, לייזר טאג, טיפוס על קירות טיפוס, פארק חבלים ועוד. כל הפעילויות מלוות ע"י צוות מדריכים מקצועי ומוסמך, שידאג להעביר את היום בצורה הכיפית והמגבשת ביותר.

 
חייגו