1-700-50-56-50

ימי גיבוש

ימי גיבוש לעובדים, לקבוצות, לחברות

רוצים להתגבש וליהנות? הגעתם אל המקום הנכון. בפארק אתגרים אדרנלין בשטח מארגנים עבורכם יום גיבוש, כפי שעוד לא חוויתם בעבר. מוזמנים להגיע למתחם וליהנות מסדנאות גיבוש בעלות ערך מוסף, יחד עם המון הנאה וצחוק. ימי הגיבוש שלנו מוציאים אתכם מהשגרה ומכניסים בכם את האדרנלין. ימי גיבוש בפארק אתגרים חולון. אנו מארגנים ימי גיבוש לעובדים, מנהלים, משפחות, חברים ועוד. אנו דואגים לכם ליום גיבוש מהנה במיוחד, עם פעילויות בהן יש ערך מוסף, שיוצרות שיתוף פעולה בין חברי הקבוצה. יום גיבוש הוא יום חשוב במיוחד, שהופך קבוצה של אנשים “זרים” אחד לשני, לקבוצה עם אנשים מאוחדים ומגובשים. ימי הגיבוש של אדרנלין בשטח מותאמים לפי הצרכים שלכם, לפני הגעתכם לפארק נבקש מכם להבין מהי מטרת הגיבוש ועבור זאת אנו נתאים פעילויות מתאימות עבורכם. המטרה העיקרית שלנו היא שאתם תצאו מהפארק כצוות מאוחד, מגובש, שעובד יחד בצורה הטובה ביותר. בפארק תוכלו ליהנות מפעילויות אתגריות מלאות באדרנלין, כמו: משחקי פיינטבול, משחקי לייזר טאג, קיר טיפוס, פארק חבלים ועוד.

אדרנלין בשטח | ימי כיף | ימי גיבוש | הפעלות ליום הולדת 2_1648286803 ימי גיבוש

ימי גיבוש לעובדים

ימי גיבוש  מתאימים במיוחד לחברות שרוצות ליצור גיבוש ואחדות בין חברי הצוות. ארגון יום גיבוש לעובדים הינה משימה חשובה ביותר לארגון ולעובדים עצמם, ולכן חשוב לשים לב על תכנון והפקת האירוע החל משלב התכנון ועד לשלב הביצוע. יש לזכור כי צוות מנצח הוא צוות מגובש, מסופק ומאושר ואנו נדאג לכך ונכניס פעילויות מגוונות התורמות לגיבוש של העובדים ועבודת הצוות בצורה כיפית ומהנה. פעילויות גיבוש הן פעילויות שבראש ובראשונה תורמות לגיבוש העובדים אחד עם השני, אך גם גורמות להם להמון המון פאן. בחברת אדרנלין בשטח מחכות לכם מגוון פעילויות שמתאימות בדיוק למטרה הזו, העובדים שלכם חובבים משימות תחרותיות כמו ירי ברובי פיינטבול? אולי דווקא קיר טיפוס? ירי ברובי לייזר טאג? פארק חבלים? משחקי הישרדות? את כל אלו ועוד רבים אחרים תמצאו אצלנו בפארק אדרנלין בשטח .

המטרה שלנו, קבוצת אדרנלין בשטח, היא לחבר בין קבוצה של אנשים ולהפוך אותם ליחידה מגובשת וזאת על מנת לשפר את  היחסים בין העובדים להנהלה ובין העובדים לבין עצמם, לשפר ולהעלות את היכולת הביצועית שלהם כצוות ולהועיל לתפוקה של הארגון או כחברה. קבוצת אדרנלין בשטח בעלת ניסיון רב בשטח וקיימת משנת 2001. כשמתכננים יום כיף לעובדים חשוב לחשוב בקפידה על הפעילויות שיהיו בו ולהתאים אותן באופן מושלם לצוות. הנסיון הרב שרכשנו בארגון ובתכנון של ימי גיבוש וכיף לצוותים מסייע לנו להתאים בצורה מושלמת בין הפעילות לאופי הצוות ונשמח לעזור גם לכם. אנו נעמיד לפניכם שפע של רעיונות להפקת ימי גיבוש מתוכם תוכלו לבחור בתכנית קיימת או להרכיב תכנית יום גיבוש לפי הצורך והרצון שלכם והכי חשוב בהתאמה אישית לצוות. ימי גיבוש יכולים להתקיים במספר מקומות כגון פארק אתגרים חולון ובמגוון רחב של יערות קק”ל. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר, לומר לנו מהם הציפיות והצרכים שלכם ליום הכיף שאתם מארגנים, ואנו נעזור לכם לתכנן וגם לבצע את יום הכיף המושלם.

מוכנים לכמויות פאן והנאה? אז קדימה פנקו את העובדים שלכם ביום גיבוש מפנק בפארק אדרנלין בשטח ותנו להם להרגיש חשובים ומעורכים ותכניסו קצת צבע ביום מרענן לשגרה יומיומית במשרד. אז תתחילו להכין את העובדים לחוויה מגבשת ומסעירה של פעם בחיים!

  •  

[ גלריית תמונות ימי גיבוש]

חייגו