1-700-50-56-50

משחקי חץ וקשת

אדרנלין בשטח | ימי כיף | ימי גיבוש | הפעלות ליום הולדת JR4A9381 תחרות ירי אתגרי בחץ וקשת

רוצים יום כיף בעל ערך מוסף? רוצים שיום הכיף שלכם ישלב פעילות ייחודית ומיוחדת? בואו ללמוד על העולם המופלא של משחקי חץ וקשת מקצועי בסדרת משימות ירי שהופכת כל יום כיף לחוויה ייחודית.

תחרות ירי אתגרי בחץ וקשת היינה משחק אתגרי בו לומדים ומשלבים סגנונות שונים של ירי בחץ וקשת.

תחרות של משחקי חץ וקשת מתבצעת בין שתיים או שלוש קבוצות במקביל ועל הקבוצות לעמוד במספר מטלות אישיות וקבוצתיות.

  • משימת ספירה – הקשתים יורים כל אחד חץ אל מטרת ספירה אולימפית. בסוף נספרות הנקודות והקבוצה שהצליחה לאסוף הכי הרבה נקודות מנצחת במשימה.
  • משימת סנוקר – על הקשתים לבחור בין 3 מטרות, אחת גדולה, אחת בינונית ואחת קטנה. את הבחירה הם צריכים לעשות בקול רם. פגיעה במטרה הגדולה מזכה בנקודה, הבינונית 3 נקודות והקטנה 5 אך עליהם לפגוע רק במטרה עליה הכריזו, שום פגיעה אחרת לא נחשבת.
  • משימת צייד – כאן על הקשתים לפגוע במטרת צייד. פגיעה באזור ההרג מזכה ב-3 נקודות ופגיעה באזור פציעה מזכה בנקודה.

הפעלות וימי גיבוש לימי כיף עם קבוצת אדרנלין בשטח

חברת אדרנלין בשטח מפיקה אירועים לימי כיף כבר מעל 20 שנה. באדרנלין יש אפשרות לקיים את האירוע בפארק האתגרים של אדרנלין באחד או יותר מתוך עשרה מתחמי פעילות אתגריים. פארק אקסטרים באווירה של טבע במרכז הארץ עם דגש על מקצועיות וניסיון עשיר של צוות העובדים באדרנלין בשטח, לתכנון והפקת אירוע בלתי נשכח. פארק אתגרים חולון הוא המקום המתאים לאלה שרוצים לקיים אירוע בלתי נשכח, מי שמבקש אירוע שונה, לא עוד אירוע במועדון, מי שרוצה שידברו על האירוע שלו שנים אח”כ. בפארק אתגרים ניתן לקיים התכנסות לפני ו/או אחרי הפעילות ולחגוג בדיוק כמו שחלמתם.

פירוט מגוון האטרקציות לימי כיף בפארק אתגרים אדרנלין בשטח:

חייגו