1-700-50-56-50

רעיונות לסדנאות מנהלים

רעיונות לסדנאות מנהלים

שגרת עבודה קבועה ומונוטונית במשרדים ובארגונים גדולים יכולה להיות מעייפת ושוחקת. הצורך ביציאה מהשגרה וליהנות ממשהו בלתי שגרתי מתעצם כאשר מרגישים את השחיקה. הפתרון לכך הוא סדנאות לצוות העובדים ולמנהלים. לעתים קיים צורך לצאת מחוץ למשרדים בכדי לגבש אסטרטגיה חדשה. כאשר מחפשים רעיונות לסדנאות מנהלים יש לקחת בחשבון כי היציאה החוצה וההתנתקות למספר שעות מהטלפונים, הדואר האלקטרוני, הלקוחות והספקים עשויה לשפר את תפקודה של המערכת כולה.

אדרנלין בשטח | ימי כיף | ימי גיבוש | הפעלות ליום הולדת 20181021_165426_1662548493-1024x768 רעיונות לסדנאות מנהלים בלוג סדנאות מנהלים

רעיונות לסדנאות מנהלים בשטח

מנהלים נדרשים לספק פתרונות מהירים ויעילים כל העת בכל מיני סיטואציות שגרתיות ובלתי שגרתיות. אחד מיסודות הניהול השוטף הוא לשמור על רציפות תפקודית בכל מצב ומתן פתרונות יצירתיים לתקלות הנגרמות תוך כדי עבודה. אחת הדרכים לבחון את היכולות של המנהלים בחשיבה יצירתית היא עריכת סדנאות מנהלים בשטח כאשר המנהלים יוצאים מאזור הנוחות שלהם במשרד. סדנאות השטח של חברת אדרנלין נותנות מענה לשיפור כושר המנהיגות, גיבוש ועבודת צוות, חשיבה אסטרטגית ומחשבה מחוץ לקופסה. היציאה מהמשרד ומהשגרה מאפשרת לבצע zoom out על ההתנהלות השגרתית ולקבל רעיונות חדשים ומקוריים לניהול צוותים. נוסף על כך, סדנאות מנהלים בשטח מכילות ערכים רבים ומסייעות לחדד ולחזק אותם במציאות בה החתירה לעמידה ביעדים גורמת בשוגג להתעלם מהצרכים של המשאב האנושי בחברה.

סדנאות מנהלים בשטח בשילוב ערכים

מעבר ליציאה מהשגרה ועידוד הפעילות מחוץ למשרד, סדנאות מנהלים וסדנאות לכלל צוות העובדים משלבות ערכים מוספים רבים. הדגש הוא כמובן על שחרור והנאה, אך בתוך פעילות הסדנה שזורים ערכים המסייעים למנהלים בעבודת הניהול בחברה או בארגון. עבודת צוות, תקשורת בין אישית, שיתוף פעולה בין חברי הקבוצה, תפקוד במצבי לחץ, פיתוח כושר מנהיגות, קבלת החלטות בזמן אמת, הקשבה, ניתוח מצבים וביצוע הערכות מצב תוך כדי תנועה. חשיבה אסטרטגית ועמידה בזמנים יכולות להיות מהנות ולשנות את האקלים האנושי בחברה אם לומדים לעשות אותן בדרך של הנאה והומור. סדנאות המנהלים של חברת אדרנלין מאפשרת למנהלים לחוות את ביצוע המשימות היום יומיות בדרך שונה וייחודית המעצימה את הצוות. החוויה מהסדנה תורמת רבות לניהול תקין ותחושת שייכות בארגון.

לפרטים נוספים והזמנות השאירו פרטים או חייגו 1700-50-56-50

יכול לעניין אותך

ימי כיף לייזר טאג

מה זה לייזר טאג?

בין אם זה יום גיבוש לעובדים שלכם שאתם רוצים להפיק ובין אם זה יום כיף של חברי ילדות, בין אם זה יום הולדת שאתם מארגנים

קרא עוד »
ימי כיף פיינטבול לייזר טאג

ימי כיף והפעלות לילדים

ימי כיף והפעלות לילדים עוד מעט הילדים יוצאים לחופש הגדול – כבר חשבתם על פעילויות לילדים במהלך חופשת הקיץ? אחרי שנת לימודים ארוכה ומפרכת מגיע

קרא עוד »
חייגו