1-700-50-56-50

רעיונות לימי הולדת לילדים

רעיונות לימי הולדת לילדים

הילדה גדלו בשנה? הגיע הרגע לחשוב על רעיונות לימי הולדת לילדים?

אתם יכולים להיות רגועים, במתחם אדרנלין בשטח תוכלו למצוא מענה עבור בקשתכם.

הילד דואג להזכיר לכם לפחות עשר פעמים ביום על היום הולדת שקרבה? ועל כך שצריך לארגן מסיבת יום הולדת? לא יודעים מאיפה להתחיל? שבו בנחת וקראו את המאמר שלנו בנושא רעיונות לימי הולדת לילדים.

 

לארגן יום הולדת לילדים לא חייב להיות משימה כ"כ קשה, כשיש לכם את אדרנלין בשטח.

במתחם שלנו תוכלו למצוא מגוון פעילויות שיתאימו לכל ילד במגוון גילאים. במידה והילדים שלכם אנרגטים ואוהבים לשחק אין סיכוי שלא תמצאו פעילות מתאימה.

ימי הולדת לילדים- פעילויות אהובות ומומלצות במתחם אדרנלין בשטח

 

משחקי פיינטבול– פיינטבול הוא רעיון נפלא עבור ימי הולדת לילדים המשחק הינו משחק לחימה ברובי צבע, ידידותי עבור ילדים ומלא אנרגיות וכיף. שטח המשחק משמש כזירת קרב, אשר מלאה במקומות מחבוא. המטרה היא לא להיפגע מקובצת ה"אויב". יש מספר מערכות במשחק ובכל מערכה תתבצע משימה באופן שונה. את המשחק ניתן לבצע במספר רמות קושי לפי רמת המשתתפים. 

 

מתחם קרבות לייזר טאג- משחק הלייזר טאג מזכיר מאוד את משחקי פיינטבול, ההבדל העיקר הוא שהיריה במשחק הלייזר היא שונה לעומת יריה באמצעות כדורי צבע במשחקי הפיינטבול. מתחלקים לקבוצות, כל קבוצה קובעת מה תהיה טקטיקת הביצוע שלה ויוצאים לדרך, בכל מערכה כמו במשחק הפיינבטול הקבוצה תבצע את המשימה בצורה שונה. לייזר טאג הינו משחק מגבש, אנרגטי ומהנה עבור ילדים ומתאים במיוחד לפעילות ימי הולדת לילדים.

אדרנלין בשטח | ימי כיף | ימי גיבוש | הפעלות ליום הולדת havilot_yom_huledet_laser_1 רעיונות לימי הולדת לילדים בלוג הפעלות ליום הולדת ימי גיבוש ימי כיף ימי כיף לעובדים סדנאות מנהלים פיינטבול

 

תחרויות קארטינג פדלים- אין ספק כי תחרויות קארטינג פדלים הן הדבר הלוהט ביותר בתחום פעילויות האקסטרים! התחרות היא נהיגה בשטח, שמאפשרת לבחון את הגבולות. את התחרות ניתן לקיים במסלולים מעניינים והכל תחת בקרה של צוות המדריכים המוסמך שלנו.

זהו רק חלק מצוצמם מרעיונות לימי הולדת לילדים שתוכלו לקבל אצלינו.

רוצים לשמוע פרטים נוספים? חייגו אלינו 1700-50-56-50

 

יכול לעניין אותך

חייגו