1-700-50-56-50

רעיונות להפעלות לימי הולדת

יום הולדת הוא יום מרגש וזה לא משנה באיזה גיל. עוד שנה שעברה, עוד כברת דרך שהילד, החבר או אנחנו בעצמנו עברנו וזו בהחלט סיבה למסיבה. יום הולדת יכול להיות עוד אירוע גנרי עם ממתקים, עוגת יום הולדת ואולי גם קצת הפעלות רגילות ויכול להיות גם משהו אחר.

הפעלות לימי הולדת יכולות להיות לא שגרתיות וגם מרגשות. הן יכולות להיות חווייתיות, הפעלות לימי הולדת שלא משתתפים בהן כל יום. המוזמנים ייהנו וחתן או כלת האירוע ישמחו, והחגיגה תהיה גדולה. אז הנה כמה רעיונות להפעלה ביום ההולדת, בין אם הוא שלכם או של מישהו שיקר לליבכם ואתם רוצים להפיק לו אירוע מכובד.

אדרנלין בשטח | ימי כיף | ימי גיבוש | הפעלות ליום הולדת IMG_20190707_231019_249 רעיונות להפעלות לימי הולדת בלוג הפעלות ליום הולדת

רעיונות להפעלות לימי הולדת

הפעלות לימי הולדת לא חייבות להיות ההפעלות המוכרות והמשחקים השחוקים. אפשר לצאת קצת מהקופסא ולחשוב בגדול יותר, וזה לא אומר דווקא יקר יותר. הפעלות לימי הולדת יכולות להיות קרבות פיינטבול שוטגן, פיינטבול ברמות שונות בהתאם לגילאי המשתתפים. אפשר לעשות קרבות חץ וקשת מה שגם יהיה בין קבוצות או פארק חבלים מקצועי שכולם ייהנו בו, קירות טיפוס חווייתיים, תחרות ירי ספורטיבי, שילוב של משחקי מים כמו כדורגל מים, ויש עוד אין ספור אפשרויות.

כל מה שצריך זה קצת יצירתיות ורצון למשהו אחר. יש הפעלות שונות לימי הולדת שהם מחוץ לבית ומחוץ לאזור המוכר, שיכולות להיות לא פחות ממדהימות.

סדנאות בשטח

עוד אפשרות של הפעלות לימי הולדת הן סדנאות בשטח. אילו סדנאות? אלו יכולות להיות סדנאות כמו סדנא לבניית רפסודה, סדנא שהיא למעשה ניווט ספורטיבי וכמובן, סדנאות בישול שונות. אחת מהמבוקשות יותר היא סדנת בישול בפויקה בה לומדים את הכלי ואת השימוש בו, איך מתפעלים אותו ואיך בסופו של דבר מכינים אוכל כייפי במיוחד.

הפעלות לימי הולדת צריכות קודם כל להתאים לגילאי המשתתפים, ויש הפעלות גם לילדים וגם למבוגרים שלא פחות מחפשים את האתגר וההנאה. כל מה שצריך זו חברה מומחית להפעלות מעין אלו, והנה כמה טיפים לבחירת החברה הטובה ביותר להפקת יום הולדת עם הפעלות כיפיות במיוחד.

לבחור את החברה שתעמוד מאחורי ההפעלות

הפעלות לימי הולדת אם כן לא חסר. לא משנה אם זה יום הולדת של ילד או של מבוגר, עם תכנון נכון הוא יכול להיות בלתי נשכח. אבל אל תנסו לעשות את זה לבד אלא היעזרו בחברה רצינית ומקצועית שתסייע לכם לבחור נכון את ההפעלות.

הפעלות לימי הולדת עושים רק עם חברה שהפיקה כבר אירועים מעין אלו. היא תוודא שאלו לא יהיו רק הפעלות אלא שגם יהיו להן ערך מוסף כמו הקשבה האחד לשני, תקשורת טובה, עבודת צוות, עמידה ביעדים ועוד. התוצאה תהיה אחת – הצלחה גדולה של יום ההולדת, שלא ישכחו עוד זמן רב.

 

יכול לעניין אותך

ימי כיף

ימי גיבוש חווייתיים

ימי גיבוש חווייתיים רוב העובדים מבלים שעות ארוכות בכל יום במקום העבודה שלהם והוא למעשה מהווה סוג של ה"בית השני" שלהם. בכדי שאותם העובדים ירגישו

קרא עוד »

יום גיבוש חברתי

יום גיבוש חברתי בין אם זו קבוצת עובדים שעובדת יחד על בסיס קבוע, מספר קבוצות בחברה שיש שיתוף מסוים ביניהן בעבודה ומעוניינים לחזק אותו או

קרא עוד »
חייגו