1-700-50-56-50

רעיונות להפעלות לימי הולדת לילדים

רעיונות להפעלות לימי הולדת לילדים

הורים יקרים, אנו יודעים שלארגן ימי הולדת לילדים לבד זהו לא הדבר הכי קל בעולם, תנו לנו לעזור לכם.

אם נמאס לכם מפעילויות בנאליות כמו סדנאות ציור, קוסם או ליצן הגעתם אל המקום הנכון. אנו נרכז עבורכם מספר רעיונות להפעלות לימי הולדת לילדים עם פעילויות אתגריות כדי לסייע לכם קצת בבחירה.

משחקי פיינטבול

אנו סבורים שעל משחקי פיינטבול כבר שמעתם בעבר ואם עדיין לא לקחתם חלק במשחק, אז הגיע הזמן, אך תיזהרו זה ממכר. משחקי פיינבטול אהובים ואהודים על ידי מבוגרים וילדים כאחד. במתחם אדרנלין בשטח אתם יכולים להיות רגועים, צוות המדריכים שלנו מתפעל את המשחק יחד עם הילדים ודואג שהכל הולך כשורה. אם הילדים שלכם אוהבים להוציא אנרגיות, משחק פיינבטול הוא הפעלת היום הולדת המושלמת עבורם.

מתחם קיר טיפוס

הילדים שלכם אוהבים גבהים ולהוציא אנרגיות? יכול להיות שהרגע מצאתם את הפעילות המושלמת. מתחם קיר טיפוס אתגרי באדרנלין בשטח מונה 4 קירות טיפוס אתגריים, קיר הטיפוס מותאם  לפי רמה של כל משתתף, קיר הטיפוס מאובטח ועומד בכל תקני הבטיחות, כך שאל דאגה, הילדים שלכם בידיים טובות, צוות המדריכים מלווה את הילדים לאורך כל הדרך.

פארק חבלים אתגרי

פארק חבלים אתגרי במתחם שלנו נפתח לא ממזמן, מתחם חדש, ראשון מסוגו בארץ ישראל ובעל תו תקן אירופאי מחמיר. אנו תמיד דואגים לחדש עבור הלקוחות שלנו על מנת שתיהנו כמה שיותר. מתחם פארק חבלים אתגרי מתאים לימי הולדת לילדים מגיל 8. המסלולים מורכבים בכמה רמות ומותאמים כמובן גם לילדים. פארק חבלים הוא דרך מושלמת לחגוג ימי הולדת לילדים.

אנחנו ריכזנו עבורכם מספר רעיונות להפעלות לימי הולדת לילדים. עכשיו כל שנותר לכם לעשות הוא לבחור!

מחפשים רעיונות להפעלות לימי הולדת לילדים?

חייגו אלינו 1700-50-56-50 

יכול לעניין אותך

משחק פיינטבול ביום גיבוש

משחק פיינטבול ביום גיבוש יום גיבוש הוא יום שנועד ליצור חברויות בין העובדים מעבר להגדרה "עמיתים לעבודה".יום גיבוש הוא יום בו העובדים וצוות המנהלים יכולים להשתחרר

קרא עוד »

יום גיבוש חברתי

יום גיבוש חברתי בין אם זו קבוצת עובדים שעובדת יחד על בסיס קבוע, מספר קבוצות בחברה שיש שיתוף מסוים ביניהן בעבודה ומעוניינים לחזק אותו או

קרא עוד »
ימי כיף לייזר טאג

מה זה לייזר טאג?

בין אם זה יום גיבוש לעובדים שלכם שאתם רוצים להפיק ובין אם זה יום כיף של חברי ילדות, בין אם זה יום הולדת שאתם מארגנים

קרא עוד »
Call Now Buttonחייגו