1-700-50-56-50

רעיונות להפעלות לימי הולדת לילדים

רעיונות להפעלות לימי הולדת לילדים

הורים יקרים, אנו יודעים שלארגן ימי הולדת לילדים לבד זהו לא הדבר הכי קל בעולם, תנו לנו לעזור לכם.

אם נמאס לכם מפעילויות בנאליות כמו סדנאות ציור, קוסם או ליצן הגעתם אל המקום הנכון. אנו נרכז עבורכם מספר רעיונות להפעלות לימי הולדת לילדים עם פעילויות אתגריות כדי לסייע לכם קצת בבחירה.

משחקי פיינטבול

אנו סבורים שעל משחקי פיינטבול כבר שמעתם בעבר ואם עדיין לא לקחתם חלק במשחק, אז הגיע הזמן, אך תיזהרו זה ממכר. משחקי פיינבטול אהובים ואהודים על ידי מבוגרים וילדים כאחד. במתחם אדרנלין בשטח אתם יכולים להיות רגועים, צוות המדריכים שלנו מתפעל את המשחק יחד עם הילדים ודואג שהכל הולך כשורה. אם הילדים שלכם אוהבים להוציא אנרגיות, משחק פיינבטול הוא הפעלת היום הולדת המושלמת עבורם.

מתחם קיר טיפוס

הילדים שלכם אוהבים גבהים ולהוציא אנרגיות? יכול להיות שהרגע מצאתם את הפעילות המושלמת. מתחם קיר טיפוס אתגרי באדרנלין בשטח מונה 4 קירות טיפוס אתגריים, קיר הטיפוס מותאם  לפי רמה של כל משתתף, קיר הטיפוס מאובטח ועומד בכל תקני הבטיחות, כך שאל דאגה, הילדים שלכם בידיים טובות, צוות המדריכים מלווה את הילדים לאורך כל הדרך.

פארק חבלים אתגרי

פארק חבלים אתגרי במתחם שלנו נפתח לא ממזמן, מתחם חדש, ראשון מסוגו בארץ ישראל ובעל תו תקן אירופאי מחמיר. אנו תמיד דואגים לחדש עבור הלקוחות שלנו על מנת שתיהנו כמה שיותר. מתחם פארק חבלים אתגרי מתאים לימי הולדת לילדים מגיל 8. המסלולים מורכבים בכמה רמות ומותאמים כמובן גם לילדים. פארק חבלים הוא דרך מושלמת לחגוג ימי הולדת לילדים.

אנחנו ריכזנו עבורכם מספר רעיונות להפעלות לימי הולדת לילדים. עכשיו כל שנותר לכם לעשות הוא לבחור!

מחפשים רעיונות להפעלות לימי הולדת לילדים?

חייגו אלינו 1700-50-56-50 

יכול לעניין אותך

יום גיבוש לעובדים יום כיף לעובדים

ארגון ימי כיף לקבוצות

ארגון ימי כיף לקבוצות בדיוק כמו שאנחנו משקיעים במשפחה שלנו, כך חשוב להשקיע גם באנשים שעובדים אתנו. כמנהלים יש לנו אחריות לדאוג לכך שכלל העובדים

קרא עוד »

הפעלות ליום הולדת מרגשות

הפעלות מרגשות ליום הולדת  הפעלות ליום הולדת  יום הולדת הוא יום מרגש, בייחוד בקרב ילדים. הם סופרים את הימים, מתכננים תכניות לפרטי פרטים ומייחלים ליום

קרא עוד »
חייגו