1-700-50-56-50

פעילות גיבוש לעובדים

שינויים פרסונליים בארגונים ובחברות הם עניין שבשגרה. עובדים מתחלפים, מנהלים מתקדמים ולעתים גם החברה גדלה ומצטרפים אנשי צוות חדשים. לאור זאת, קיימת חשיבות גדולה לגבש את צוות העובדים. עבודת צוות ושמירה על ההרמוניה בארגון, מביאה לתוצאות מצוינות בכל התחומים, הן לחברה והן לבעליה. חברת אדרנלין בשטח היא אחת החברות המובילות בתחום זה המציעה פעילות ימי גיבוש לעובדים בפארק אתגרים בשטח.

 

פעילות גיבוש לעובדים שוברת שגרה

הלחץ בעבודה והדרישה לעמידה ביעדים לאורך זמן גורמים לשחיקה של העובדים. ענף ההייטק בישראל לדוגמה, בדומה לענפים אחרים, מתאפיין בשעות עבודה מרובות. שעות העבודה הארוכות והמחויבות לעבודה אינן מאפשרות את הזמן הנחוץ לחיי משפחה או לתחביבים אישיים. בהיעדר זמן פנוי לתרבות פנאי, על הארגון לקחת על עצמו את תחום פעילות ימי גיבוש לעובדים לצורך שבירת שגרה. זו הזדמנות נהדרת להשיג שתי מטרות חשובות ועיקריות. האחת – היא לאפשר באמת לעובדים לצאת משגרה, ליהנות ולהשתחרר. השנייה –  לבצע פעילות מגבשת ביחד, להכיר זה את זה בסביבה ניטרלית ולשפר את התקשורת הבין-אישית. ימי גיבוש לעובדים הוכיחו את עצמם כמקרבים בין חברי הצוות, ומותירים חוויות משותפות בעלות אפקט של הנאה וגיבוש.

ימי גיבוש וסדנאות מנהיגות למנהלים

בנוסף לקיום פעילות ימי גיבוש לעובדים, המעלה את המוטיבציה של העובדים, ניתן לבצע ימי גיבוש לדרג הניהולי בחברה. יש לעודד גם את המנהלים לחשיבה יצירתית ולחשיבה מחוץ לקופסה. סדנאות גיבוש ומנהיגות למנהלים מאפשרת לדרג הניהולי בחברה להתמודד עם משימות אתגריות שונות. באמצעות פעילויות אתגריות ומשימות שונות, עליהם לחדד את כושר המנהיגות שלהם, לבנות אסטרטגיה, לתכנן מהלכים ולצלוח את המשימות. ישנו דגש רב על יכולת הנעת חברי הצוות, שיתופי פעולה ותקשורת מילולית ופיזית. בסדנאות אלה, צוות הניהול הבכיר בחברה ודרג מנהלי הביניים חוברים יחד למטרה משותפת אחת. ניתן ללמוד המון מדרכי הפעולה של כל אחד מחברי הצוות ולהכיר את המנהלים בדרך לא פורמלית. בנוסף, מקבלים ערכים מוספים בפעילות ימי גיבוש כגון הקשבה וראייה מערכתית. ימי גיבוש לעובדים ולמנהלים הם דרך נהדרת לתת ולקבל בו זמנית, להעלות את מידת ההזדהות עם הארגון ולאפשר יום שכולו גיבוש והנאה.

לפרטים נוספים והזמנות השאירו פרטים או חייגו 1700-50-56-50
אדרנלין בשטח | ימי כיף | ימי גיבוש | הפעלות ליום הולדת טאג_מבוגרים_4_500x368 פעילות גיבוש לעובדים בלוג הפעלות ליום הולדת סדנאות מנהלים פיינטבול

יכול לעניין אותך

יום כיף לעובדים חברת וויקס

יום כיף וויקס.קום

יום כיף וויקס.קום יום כיף לחברת וויקס.קום  פעילות שוברת שגרה עם צוותי האופרציה והעובדים של חברת wix.com שעיקר עבודתם הוא בישיבה מול מחשבים לאורך כל

קרא עוד »
Call Now Buttonחייגו