1-700-50-56-50

פעילויות גיבוש

אדרנלין בשטח | ימי כיף | ימי גיבוש | הפעלות ליום הולדת IMG_20171219_WA0070__1_ פעילויות גיבוש בלוג הפעלות ליום הולדת ימי גיבוש ימי כיף ימי כיף לעובדים סדנאות מנהלים פיינטבול

פעילויות גיבוש

גיבוש והווי חברתי שנוצר בקבוצה כלשהי, בין אם זו קבוצת עובדים במקום עבודה, קבוצה בתנועת נוער ואפילו משפחה מורחבת בה בני המשפחה לא נפגשים לעיתים קרובות, הם בעלי משמעות רבה לאותה קבוצה. כולם יודעים עד כמה גיבוש והווי הם חשובים אך לא תמיד יודעים איך לעשות זאת. להעצמת הגיבוש ותחושת הנוחות שחשים יחד מיועדות פעילויות גיבוש, כשמדובר על אפשרויות רבות. אנו בקבוצת אדרנלין בשטח מתמחים בארגון פעילויות מהנות לקבוצות, כשזו יכולה להיות פעילות ספציפית כמו משחק פיינטבול או יום כיף שלם הכולל מגוון משימות או פעילויות גיבוש.

 

 

פעילות גיבוש ליום כיף

פעילויות גיבוש ב יום גיבוש צריכות להיות קודם כל מהנות וכיפיות. ככל שפעילות היא מהנה יותר כך היא תהיה יעילה יותר לגיבוש. גיבוש גם לוקח זמן ולכן מומלץ להזמין יום כיף ולא פעילות בודדת. אנו באדרנלין בשטח מציעים מגוון ימי כיף כאשר אתם יכולים לבחור כל פעילות גיבוש ליום כיף שנראית לכם מתאימה. פעילות גיבוש ליום כיף יכולה להיות סדנת בישול בפויקה, סדנת ניווט, סדנת שטח אך פעילויות גיבוש יכולות להיות גם יום כיף בפארק אתגרים של אדרנלין בשטח הכולל מתחם פיינטבול, לייזר טאג, פארק חבלים ועוד. אנו נבנה לכם יום כיף עם מגוון פעילויות גיבוש. כל פעילות גיבוש ליום כיף שנשלב תתאים לחברי הקבוצה ומטרותיה באופן מושלם.

 

פעילות לגיבוש

את הסדנאות של אדרנלין בשטח ניתן לערוך במקומות שונים לבחירתכם. אם אתם בוחרים פעילות לגיבוש שדורשת שטח רחב ופתוח אנו מקיימים פעילויות גיבוש ביערות שונים ברחבי הארץ, מאזור קיבוץ דפנה בצפון דרך יער בן שמן ברכז ועד יער מלאכים בדרום. יום כיף הכולל פעילות לגיבוש הוא יום בלתי נשכח מבחינת הקבוצה . מניסיון שלנו, הזיכרון של יום כזה מהדהד ותורם לגיבוש גם הרבה זמן אחרי שהוא נגמר. בתור מנהלי חברה אתם תופתעו לראות איזה שינוי נוצר בקבוצת עובדים לאחר יום כזה.

 

פעילויות ODT לעובדים

אטרקציות הנחשבות מבוקשות מאוד במקומות עבודה הן פעילויות ODT לעובדים. אלה פעילויות המחזקות מאוד את הקשר בין העובדים, את שיתוף הפעולה והאמון אך גם מחייבות כל עובד להוציא מעצמו יותר ולבטא את עצמו לטובת הקבוצה. פעילויות ODT  לעובדים כוללות מגוון פעילויות גיבוש מהנות, החל מבניית מבנים כמו רפסודה או מגדל באמצעות בולי עץ ואלמנטים שמוצאים בשטח, דרך משחק בסגנון המירוץ למיליון או הישרדות ועד סדנאות בישול שטח בהן העובדים נהנים בסוף מארוחה כיפית. פעילויות ODT לעובדים עושות שינויים של ממש בקרב העובדים, במיוחד כשהן מועברות על ידי חברה מנוסה ומקצועית כמו אדרנלין בשטח.

יכול לעניין אותך

ימי כיף לעובדים יום גיבוש לעובדים

פעילויות גיבוש

פעילויות גיבוש גיבוש והווי חברתי שנוצר בקבוצה כלשהי, בין אם זו קבוצת עובדים במקום עבודה, קבוצה בתנועת נוער ואפילו משפחה מורחבת בה בני המשפחה לא

קרא עוד »
חייגו