1-700-50-56-50

פיינטבול הוא משחק לחימה

פיינטבול מלא בכיף ואדרנלין

פיינטבול הוא משחק לחימה, הוא פותח באמצע שנות השמונים ונעשה פופולארי במיוחד בקרב ילדים ובני נוער חובבי משחקי מחשב ומשחקי פעולה בקונסולות משחק. המשחק מוציא את האקשן מהעולם הוירטואלי לשטח. הוא עושה שימוש ברובי דמה המצוידים בכדורי צבע. הם מותירים כתם צבע במקום בו פגע כשהמטרה היא לצבוע כמה שיותר חיילים. המשחק כמובן בטיחותי וכולל אמצעי הגנה.

אז איך זה עובד?

המשחק מתבצע במגרש גדול בו פינות מסתור שונות. את המשחק ניתן לבחור בכמה דרגות קושי לפי הגיל והרמה של המשתתפים. הכמות המינימלית למשתתפי משחק פיינטבול היא 8 אנשים. השטח בו שמחקים בנוי כזירת קרב והמשחק בנוי ממספר מערכות קרב בו יורים כדורי צבע לפי המשימה שניתנת לביצוע. הפעילות כוללת ערכת פיינטבול בסיסית עם רובה פיינטבול, בלון גז, מחסנית, מסיכה, כדורית וציוד מיגון של קסדה וביגוד מגן.

למי מתאים משחק פיינטבול?

מדובר במשחק חוויתי שמאפשר להוציא אנרגיה להשתולל ולפרוק מתח. המשחק מתאים לימי גיבוש של עובדים במקום עבודה. לסדנאות מנהלים, לימי הולדת לבני נוער ילדים ומבוגרים. כמתנת בר מצווה. ליום כיף כיתתי ולכל המשפחה.

היתרונות של משחק הפיינטבול.

1. תחרות- משחק פיינטבול מאפשר לפתח את הצד התחרותי ולחדד את היכולות.

2. עבודת צוות- המשחק מאפשר לפתח את החשיבה היצירתית, מאפשר לעבוד בצוות כאשר הקבוצה המנצחת לרוב תהיה זו שעשתה עבודת צוות טובה יותר.

3. אנרגיה- המשחק הוא ספורט לכל דבר מאפשר לפרוק מתחים ולהוציא אנרגיה, דבר שמעלה את האדרנלין שורף קלוריות ומשפר את הכושר הגופני.

4. גיבוש – המשחק מגבש בין חברי הקבוצה שמשתפים פעולה מגבשים אסטרטגיות ומנצחים ביחד. המשחק משאיר טעם טוב שידברו עליו הרבה אחרי שהוא הסתיים.

אדרנלין בשטח | ימי כיף | ימי גיבוש | הפעלות ליום הולדת פיינטבול-3 פיינטבול הוא משחק לחימה בלוג הפעלות ליום הולדת סדנאות מנהלים פיינטבול

למי שאוהב אדרנלין. למי שמחפש פתרון לפעילות מאתגרת ומהנה עבור יום הולדתגיבוש צוותי, פעילות משפחתית חוויתית, למי שמחפש פתרון לפעילות עבור ימי החופש הגדול. משחק פינטבול יכול להיות פתרון אולטימטיבי, ליצירת חוויה מגבשת ומהנה שתיזכר להרבה זמן.

יכול לעניין אותך

אטרקציות לפסח

אטרקציות לפסח מתכננים פעילות לפסח עם הילדים? זה הזמן להכיר ולגלות את שפע הפעילויות האטרקציות של אנדרלין בשטח. פארק פעילויות אתגריות לילדים ולכל המשפחה. חופשת

קרא עוד »
חייגו