1-700-50-56-50

פארק חבלים – חוויה מרהיבה ליום גיבוש וימי כיף

פארק חבלים – חוויה מרהיבה ליום גיבוש וימי כיף

פארק חבלים מקום מרתק שמציע למבקרים חוויה ייחודית של קרבה לטבע והתמודדות עם אתגרים גבוהים. הוא מתאים לימי גיבוש וימי כיף לעובדים, שמטרתם לחזק את הצוות, לשפר את התקשורת ולעודד את החלטות ופתרונות יצירתיים.

בפארקי החבלים תוכלו למצוא מסלולים שונים ומגוונים של חבלים ומתקנים אחרים. החללים כוללים גשרים תלויים, מערכות פלטפורמות בגבהים שונים, מערכות חשיבה. בכל מסלול תוכלו להתמודד עם אתגרים שונים כמו מעבר חבלים, התנגדות כבלים ועוד.

פארק חבלים שלנו מציע גם אימונים והדרכות על ידי אנשי מקצוע. הם ילמדו אתכם כיצד להשתלט על המתקנים, להתמודד עם האתגרים ולהתגבר על הפחדים וההסתברויות. החוויה של מעבר דרך החבלים מציעה את ההתרגשות והתחושה של חיבור לטבע, יכולת להתמודד עם אתגרים ויכולת לקחת החלטות מהירות.

הפארקים גם מתאימים לימי גיבוש של הצוות. הם מספקים את ההזדמנות לעבוד בצוות ולחזק את יחסי הקבוצה. במהלך החוויה, העובדים צריכים לתמוך זה בזה, לתת עצות ולעזור לחבריהם להתמודד עם האתגרים. זה מעודד שותפות, תחרות חופשית ויצירתיות, ומביא לשיפור ביצועי הצוות והתקשורת הפנימית בעסק.

בפארק החבלים תוכלו לצפות בעובדים שלכם מתפתחים ומתגברים על האתגרים. הם יצליחו להתמודד עם מצבים לא נוחים, להתגבר על הפחד ולהביא את הצוות לשלב חדש של יכולת ואמון עצמי. כך, תסייעו ליצור צוות מאוחד, יעיל ומוכן להתמודד עם אתגרים עתידיים בעסק שלכם.

משחקי פיינטבול

לייזר טאג

עשרות לקוחות (פרטיים ועסקיים) כבר נהנו משירותיה המקצועיים של חברת אדרנלין בשטח, גם אתם מוזמנים!
לפרטים והזמנות חייגו 1700-50-56-50 או שלחו טופס צור קשר למשרד!

יכול לעניין אותך

יום גיבוש לעובדים יום כיף לעובדים

רעיון ליום כיף

רעיון ליום כיף אם אתם מחפשים רעיון ליום כיף וכל האפשרויות כבר נראות לכם מאוסות, פארק האתגרים או ימי הכיף שמארגנת קבוצת אדרנלין בשטח הם

קרא עוד »
ימי כיף במרכז

מסיבות רווקים בטבע

מתכננים מסיבת רווקים של פעם בחיים? בואו להנות מערב מלא באדרנלין שכולו גבריות. משחקי לחימה ברובי צבע הם הדרך האולטימטיבית להתפרק ולהנות ממש רגע לפני

קרא עוד »

ימי כיף מיוחדים

ימי כיף מיוחדים עם אדרנלין כאשר מתכננים ימי כיף מיוחדים, חובה לחשוב בצורה לא שגרתית ולא סטנדרטית, אחרת יום הכיף צפוי להיות משעמם עבור המשתתפים.

קרא עוד »
חייגו