1-700-50-56-50

ערבי גיבוש לעובדים

בשנים האחרונות הפכו ערבי גיבוש לעובדים לחלק נכבד מאוד מהתרבות הארגונית. חברה אשר תשים לה למטרה את חשיבות הגיבוש, האיחוד ורוח הצוות תפיק רווח עצום.  ערבי גיבוש נועדו לספק אווירה שונה ומיוחדת לצורך גיבוש העובדים. מעבר להנאה הגדולה שיש באותם ערבי גיבוש לקבוצות, הם תורמים באופן משמעותי לפיתוח הארגון. גיבוש קבוצות יוצר צוות מגובש שיודע לעבוד ביחד, מה שהופך את העבודה ליעילה הרבה יותר. מסיבה זו ערבי גיבוש לקבוצות הם הכרחיים ונחוצים במיוחד. תוסיפו לזה את ההרגשה הטובה שזה נותן לעובדים שלכם וקיבלתם נוסחה מנצחת לקידום החברה שלכם. אלו יכולים להיות משחקי פיינטבול, ירי בלייזר טאג, תחרויות טיפוס או כל פעילות אחרת שגם תגרום הנאה וגם תגבש את העובדים שלכם.

הפעלות וימי גיבוש לימי כיף עם קבוצת אדרנלין בשטח

חברת אדרנלין בשטח מפיקה אירועים לימי כיף כבר מעל 20 שנה. באדרנלין יש אפשרות לקיים את האירוע בפארק האתגרים של אדרנלין באחד או יותר מתוך עשרה מתחמי פעילות אתגריים. פארק אקסטרים באווירה של טבע במרכז הארץ עם דגש על מקצועיות וניסיון עשיר של צוות העובדים באדרנלין בשטח, לתכנון והפקת אירוע בלתי נשכח. פארק אתגרים חולון הוא המקום המתאים לאלה שרוצים לקיים אירוע בלתי נשכח, מי שמבקש אירוע שונה, לא עוד אירוע במועדון, מי שרוצה שידברו על האירוע שלו שנים אח”כ. בפארק אתגרים ניתן לקיים התכנסות לפני ו/או אחרי הפעילות ולחגוג בדיוק כמו שחלמתם.

למה צריך ערב גיבוש לעובדים?

עובד שמרגיש שמשקיעים בו ישקיע הרבה יותר למען החברה שלו. עובד מסופק בעל סבירות רצון גבוהה הוא עובד שמרגיש טוב במקום העבודה שלו, ומרגיש שיש לו בשביל מה לעבוד קשה יותר. ערבי גיבוש קבוצות גורמים המון פאן ומעניקים לעובדים תחושה שחשבו עליהם והשקיעו בהם. המטרה היא להתרחק משגרת היומיום המוכרת ולהיכנס לאווירה מהנה, ייחודית וסוחפת. ערבי גיבוש וכיף לקבוצות הוא בדיוק מה שמשיג את המטרה הזו. אז אם החלטתם שהגיע הזמן למלא מצברים וליהנות, זה הזמן לפנות אלינו בכדי שנתחיל לתכנן בעבורכם מפגש בלתי נשכח. ניתן לקיים ערב גיבוש הכולל פעילות גיבוש, ארוחה מקסימה בפארק אתגרים ולסיים בסדנת אלכוהול, מעגל מתופפים, סדנת שיאצו ועוד הרבה אפשרויות. חברת אדרנלין בשטח תבנה עבורכם תכנית עשירה ומפנקת אשר תתאים לסגנון הקבוצה, לאופייה ולצרכיה. החברה קיימת משנת 2001 וקיימה מאות מפגשי כיף וגיבוש.

[ גלריית תמונות ערבי גיבוש לעובדים ]

חייגו