1-700-50-56-50

מתחם כדורגל מים לקבוצות

חדש חדש – תחרות כדורגל מים לקבוצות

תחרות כדורגל קבוצתית בבריכה מים בגובה נמוך. פעילות רטובה ומרעננת בה חברי הקבוצה מתחרים בתחרות קבוצתית. הפעילות הינה בטיחותית וכל משתתף מוגבל לשטח תנועה מסוים.

הפעילות מועברת על ידי מדריך מקצועי ומאוד מתאימה לימי הקיץ החמים. מומלץ לשלב עוד פעילות ממגוון האטרקציות שלנו לימי גיבוש.

אדרנלין בשטח | ימי כיף | ימי גיבוש | הפעלות ליום הולדת WhatsApp_Image_2022_08_19_at_12_51_26 מתחם כדורגל מים לקבוצות

הפעלות וימי גיבוש לימי כיף עם קבוצת אדרנלין בשטח

חברת אדרנלין בשטח מפיקה אירועים לימי כיף כבר מעל 20 שנה. באדרנלין יש אפשרות לקיים את האירוע בפארק האתגרים של אדרנלין באחד או יותר מתוך עשרה מתחמי פעילות אתגריים. פארק אקסטרים באווירה של טבע במרכז הארץ עם דגש על מקצועיות וניסיון עשיר של צוות העובדים באדרנלין בשטח, לתכנון והפקת אירוע בלתי נשכח. פארק אתגרים חולון הוא המקום המתאים לאלה שרוצים לקיים אירוע בלתי נשכח, מי שמבקש אירוע שונה, לא עוד אירוע במועדון, מי שרוצה שידברו על האירוע שלו שנים אח”כ. בפארק אתגרים ניתן לקיים התכנסות לפני ו/או אחרי הפעילות ולחגוג בדיוק כמו שחלמתם.  

נהוג לקיים ימי כיף לחברות או לצוות העובדים וההנהלה מעת לעת. פעילות ימי כיף לחברה מחזקת את רוח הצוות ומעלה את המורל בחברה. מידי פעם, חשוב לשבור את השגרה ולקיים פעילות מהנה. תכנית יום כיף לחברות של חברת אדרנלין בשטח היא תכנית מיוחדת המאפשרת לכולם ליהנות, להשתובב ולהכניס רוח חדשה ומגבשת בין חברי הצוות. כאשר צוות העובדים מבלה יחד ונהנה מפעילות משותפת, התוצאה היא הגברת המוטיבציה ותחושת השייכות לארגון.

פירוט מגוון האטרקציות לימי כיף בפארק אתגרים אדרנלין בשטח:

 
חייגו