משחקי לייזר טאג

אדרנלין בשטח
חוויה
כיף
התרגשות

משחקי לייזר טאג הדור החדש של חברת I combat עכשיו בישראל

מתחם קרבות לייזר טאג חדש, גדול ומשודרג…. מטורף!!! מערכת משחק לייזר טאג חדשה ומשוכללת מבצעת סיכום נקודות אונליין במהלך המשחק עצמו… חוויה מדהימה- חובה לנסות!!! הנשקים עובדים בטכנולוגיית system real time המשדרת נתונים למסך בזמן אמת! במתחם הלייזר טאג שלנו יש חיטוי לאחר כל משחק, אתם יכולים לשחק בראש שקט ולא לדאוג מהקורונה, המתחם נמצא באוויר הפתוח.

קרבות לייזר טאג הדור החדש של חברת I combat עכשיו בישראל

המשחק היינו משחק לחימה ברובי לייזר (רובי אינפרה אדום) בנוי ממספר מערכות, כאשר בכל מערכה משימה שונה. לפני כל מערכה הקבוצה תקבל משימה לביצוע והיא תצטרך לתכנן את אופן ביצוע המשימה תוך כדי חלוקת תפקידים ומשאבים לחברי הקבוצה. לאחר המשימה הקבוצה מבצעת הפקת לקחים ויוצאת למשימה הבאה. בכל פעם ששחקן יפגע הנשק יצפצף ויהבהב וכתוצאה מכך תרד למשתתף תקופת חיים אחת. משחק קרבות לייזר טאג מתאים למבוגרים וילדים כאחד וניתן לבצע אותו במספר רמות קושי שונות. (מיועד לגילאי 7 ומעלה). לייזר טאג מתאים במיוחד כמשחק יום כיף לעובדים, לקבוצות, לחברות, מתאים מאוד לימי הולדת לילדים, בנים ובנות כאחד, המשחק חוויה נפלאה ומהנה מובטחת.

מחירון קרבות לייזר טאג

אדרנלין בשטח | ימי כיף | ימי גיבוש | הפעלות ליום הולדת לייזר-למשתתף-819x1024 משחקי לייזר טאג

ימי הולדת, ימי גיבוש וכיף: פעילות לייזר טאג מהנה ומאתגרת

ימי הולדת, ימי גיבוש ושמחות הן הזדמנות נפלאה לצאת מהשגרה הרגילה וליהנות מהפעלות ספורטיביות ומאתגרות. פעילות לייזר טאג הינה כיפית ומגבשת, ומתאימה לחברים, משפחה וקבוצות. אדרנלין בשטח, חברת הפקה של אירועים, סדנאות ופעילויות מציגה את כל מה שצריך לדעת על פעילות הליזר טאג.

מהי פעילות לייזר טאג ולמי היא מתאימה?

לייזר טאג הוא משחק לוחמה אתגרי המדמה לחימה עם נשק, והוא כולל תכנון וחשיבה אסטרטגית להשגת הניצחון. הרובה המדומה במשחק מורכב מקרני לייזר (נשקי אינפרא אדום), וכאשר פוגעות הקרניים במשתתף אחר הן מזוהות על ידי חיישנים המורכבים על השחקן.
המשחק כמובן אינו מהווה סכנה לשחקנים כלל, פגיעת הקרניים אינה פיזית, והמשתתפים מקבלים הצצה לעולם הלחימה האמיתי, נדרשים ליכולות התמודדות בקרב ועוד. המשחק כולל כמה מערכות קרב, בכל מערכה משימה ואתגר שונים, כל מערכה כוללת הכנה, בניית אסטרטגיה קבוצתית, חלוקת משאבים לכולם ותכנון הביצוע מראש. לאחר כל מערכה יהיה סבב הפקת לקחים בכל קבוצה.
לכל משתתף במשחק ישנה כמות "חיים" מוגבלת, כך שלאחר כל פגיעה נשק השחקן הנפגע יהבהב וירדו לו "חיים" מסך כל הכמות הקיימת. המשחק מתקיים בשטח הפתוח, וניתן לתאם מראש את רמת הקושי האתגרית של המשחק בהתאם לגיל והעדפות המשתתפים.
פעילות זו מאפשרת יכולת עבודת צוות, בניית אסטרטגיות ותכנון צעדים קדימה. בנוסף לכך, היכולת לעצור, להסיק מסקנות ולהשתפר להמשך גם היא מתחדדת. אין ספר שההיכרות בין המשתתפים מקבלת זווית חדשה לחלוטין, ויש כאן שילוב בין אתגר פיזי לחשיבתי המניבים הצלחה משותפת של הקבוצה באתגר. בשונה ממשחקי קופסה וחשיבה הכוללים בעיקר את הצד החשיבתי, פעילות הלייזר טאג מהווה משחק פיזי פעיל, מלא במשחקיות ובתנועתיות תזזיתית.

יום גיבוש כיף לחברות

בימינו, חברות ומעסיקים רבים משקיעים בעובדיהם ומעניקים להם ימי גיבוש כיפיים ומהנים אחת לכמה זמן. פעילות לייזר טאג מתאימה לצוותי עבודה וקבוצות של עובדים המעוניינים להגיע ליום מגבש, מהנה ומלא בצחוק כדי לנוח מהעבודה, להכיר את שאר העובדים ולחזור לעבוד בכוחות מחודשים ועם הרבה מוטיבציה וכוח רצון. השקעה בעובדים משתלמת ומניבה תוצאות טובות בעבודה, יעילות וחשק מצד העובדים לבצע מטלות.

לפרטים והצעות מחיר התקשרו או שלחו הודעה

אדרנלין בשטח | ימי כיף | ימי גיבוש | הפעלות ליום הולדת לייזר-טאג משחקי לייזר טאג

הפעלות וימי גיבוש לימי כיף עם קבוצת אדרנלין בשטח

פארק אקסטרים באווירה של טבע במרכז הארץ עם דגש על מקצועיות וניסיון עשיר של צוות העובדים באדרנלין בשטח, לתכנון והפקת אירוע בלתי נשכח. פארק אתגרים חולון הוא המקום המתאים לאלה שרוצים לקיים אירוע אטרקטיבי, שונה מהמוכר והרגיל, אירוע כזה שידברו עליו לאורך זמן ממושך. אדרנלין בשטח הינה חברת הפקות מקצועית לאירועים לימי גיבוש כבר מעל עשרים שנה. אצלנו ניתן לקיים את האירוע בשטח הפארק האתגרים של אדרנלין בשילוב של שתיים או שלוש אטרקציות מתוך עשרה מתחמי פעילות אתגריים. בפארק אתגרים ניתן לקיים התכנסות לפני ו/או אחרי הפעילות ולהגשים בדיוק בדיוק מה שחלמתם עליו.

רשימת האטרקציות לימי גיבוש בפארק אתגרים אדרנלין בשטח:

 • חדש ! יום ספורטיבי ומרענן בשילוב קרבות WaterTag - תחרות קבוצתית ברובה מים חדשני
 • יום קרבי בשילוב קרבות פיינטבול – מגרש ענק 7 דונם
 • יום ספורטיבי ומאתגר בשילוב קרב פיינטבול עדין במיוחד  – מגרש ענק 7 דונם
 • יום ספורטיבי ומאתגר בשילוב קרבות לייזר טאג הדור החדש של חברת I Combat
 • יום ספורטיבי ומאתגרבשילוב קרבות חץ וקשת – ירי חץ וקשת אחד על השני !
 • יום ספורטיבי ומאתגר במתחם של 4 קירות טיפוס עם אבטחה של מדריך צמוד - 9 מטר
 • יום ספורטיבי ומאתגר בפארק חבלים - מתאים לגיל 10 ומעלה
 • יום ספורטיבי ומאתגר בפארק חבלים - מתאים לגיל 5 ומעלה
 • יום ספורטיבי ומאתגר במטווחי ירי בחץ וקשת מקצועי
 • יום ספורטיבי ומאתגר בתחרויות ירי פיינטבול למטרות - להנות מהפיינטבול אבל בלי לחשוש מהכאב.
 • יום ספורטיבי ומאתגר בשילוב משימות צוות O.D.T
 • יום ספורטיבי ומאתגר בתחרויות כדור רגל מים– חדש ! בריכת מים נמוכה לימי הקיץ החמים.

פארק אתגרים אדרנלין בשטח הוא המקום לצאת מהשגרה וליהנות מחוויות בלתי נשכחות עם חברי הצוות בחברה. כאלפי קבוצות מחברות מובילות במשק הישראלי נהנו ביום כיף לחברה בפארק אתגרים אדרנלין בשטח חולון. מבין הפעילויות שתוכלו ליהנות מהן בפארק: משחקי פיינטבול, לייזר טאג, טיפוס על קירות טיפוס, פארק חבלים ועוד. כל הפעילויות מלוות ע"י צוות מדריכים מקצועי ומוסמך, שידאג להעביר את היום בצורה הכיפית והמגבשת ביותר לצוות.

לפרטים נוספים והזמנות השאירו פרטים או חייגו 1700-50-56-50

לפרטים והצעות מחיר

התקשרו או שלחו הודעה

[ גלריית תמונות משחקי לייזר טאג ]