1-700-50-56-50

מה זה לייזר טאג?

בין אם זה יום גיבוש לעובדים שלכם שאתם רוצים להפיק ובין אם זה יום כיף של חברי ילדות, בין אם זה יום הולדת שאתם מארגנים ומחפשים בו מה לעשות ובין אם זה סתם רצון לפעילות אתגרית ולא שגרתית של קבוצת אנשים, אתם חייבים להכיר את האפשרות של לייזר טאג.

היא הולכת והופכת לפופולארית יותר ויותר כפעילות והיא מושכת שכבות גיל שונות. היא לא שגרתית והיא תמלא אתכם אדרנלין, וזו אופציה שיכולה להעביר פעילות או להיות רק חלק ממנה. אז הנה קצת על לייזר טאג ועל למה הוא הפך להיות משחק כל כך מוכר, ולמה הוא בדיוק הפעילות שאתם רוצים לקיים.

משחק מלחמה שמדמה מציאות

אז מה זה בכלל לייזר טאג? מדובר על משחק לחימה שמעורבים בו רובי לייזר. הוא לא מסוכן ומדובר על רובים עם אינפרא אדום, והמשחק מורכב מכמה מערכות שבכל אחת יש משימה אחרת.  במהלך המערכה השחקנים אמורים לבצע את המשימה בלי להיפגע ושחקן ש”נפגע” יהבהב ויצפצף מהמערכת שעליו שמזהה את הפגיעה.

במשחק לייזר טאג לכל אחד יש כמה “חיים” והוא צריך לדאוג להישאר חי כמה שיותר זמן. הקבוצה צריכה להשלים את המשימה ולהגיע לניצחון ובכל מערכה האתגר שונה. לאחר שכל מערכה מסתיימת השחקנים עורכים סבב הפקת לקחים כדי להיות טובים יותר במערכה הבאה.

אדרנלין בשטח | ימי כיף | ימי גיבוש | הפעלות ליום הולדת לייזר_טאג מה זה לייזר טאג? בלוג ימי גיבוש לייזר טאג

 

הדרך האולטימטיבית לגיבוש!

לא משנה איזה אירוע זה ובטח אם מדובר על יום גיבוש לקבוצה כלשהיא, בין אם היא מהעבודה או מכל מקום אחר, אין כמו לייזר טאג בשביל להיות מגובשים. למה? כי המשחק דורש קודם כל יכולת התמודדות וכדי שהיא תצליח, המשתתפים אמורים לחזק האחד את השני.

במשחק לייזר טאג הקבוצה צריכה לתכנן לפני הכל את המהלכים שלה ולהחליט מי עושה איזה תפקיד כדי שהמשימה תושלם. צריך לסייע האחד לשני וצריך להפעיל הן את הצד הפיזי והן את הצד המחשבתי. כל הפעילות תהיה מלווה בהרבה צוק והנאה ואין כמו לעשות כיף ביחד בשביל להישאר מגובשים.

אטרקציה בפני עצמה או בשילוב של אחרות!

לייזר טאג הוא משחק מהנה מאוד והוא בדיוק מה שאתם צריכים אם אתם חושבים איך לגבש צוות מסויים או קבוצת אנשים או מה לעשות ביום ההולדת של הילד או של כל אחד אחר שמארגנים לו. הוא מתאים לכל גיל ורק צריך לעשות התאמה, והמשחק יכול להיות פעילות יחידה או אחת מכמה פעילויות.

לייזר טאג יכול להיות פעילות לפני ארוחה כיפית במיוחד או להיות משולב עם יום ספורטיבי בפארק חבלים, יום קרבי עם פיינטבול, יום אתגרי עם קירות טיפוס או במקביל לכל פעילות אחרת. רק צריך שמאחוריו תעמוד חברה רצינית ומקצועית כזו שאפשר יהיה לסמוך עליה, חברה שיש לה ניסיון רב והמון לקוחות עבר מרוצים.

יכול לעניין אותך

ימי כיף לייזר טאג

מה זה לייזר טאג?

בין אם זה יום גיבוש לעובדים שלכם שאתם רוצים להפיק ובין אם זה יום כיף של חברי ילדות, בין אם זה יום הולדת שאתם מארגנים

קרא עוד »

אטרקציות לילדים במרכז

ילדים מטבעם הם סקרנים ורוצים לחקור את העולם. תחום האטרקציות לילדים מחדש את עצמו כל העת בכדי לעמוד בביקושים של הילדים וההורים. אטרקציות לילדים במרכז

קרא עוד »

אטרקציות לפסח

אטרקציות לפסח מתכננים פעילות לפסח עם הילדים? זה הזמן להכיר ולגלות את שפע הפעילויות האטרקציות של אנדרלין בשטח. פארק פעילויות אתגריות לילדים ולכל המשפחה. חופשת

קרא עוד »
חייגו