אם בעבר מעסיקים חששו לשדר אווירה חמה לעובדיהם מחשש של ירידה במחויבות, היום הם מבינים שלא חשוב רק לרצות את הלקוח, אלא גם את העובד. הכרה זו הולידה את יום הכיף לעובדים, קונספט שהולך וצובר תאוצה בארץ.

תכנון והפקה של יום כיף לעובדים

יום כיף לעובדים כולל בדרך כלל פעילות משותפת שחווים כלל העובדים יחד. הוא מאפשר היכרות מעמיקה של העובדים אחד עם השני, כמו גם היכרות משמעותית בין העובדים למנהליהם. וכולם יוצאים נשכרים- העובד, שזוכה לחוויה חברתית ואף אינטימית עם חבריו לעבודה, והמנהלים שזוכים לקבל בחזרה למשרד עובדים שמחים וחדורי מוטיבציה. קיים מגוון רחב של אפשרויות ליום כיף לעובדים, החל מטיול פשוט בטבע ועד לאירועים ומופעים שונים.

כך למשל, נוכל לארגן לעובדים שלנו יום סיור בירושלים, מופע מוסיקלי, סדנת גיבוש פעילה ועוד. לאחרונה אנו עדים לתוספת מרעננת לימי הכיף- בני המשפחה. מתוך הבנה שהמשפחה תופסת מקום מרכזי בחיינו, מעסיקים רבים מזמינים גם אותם להצטרף לחגיגה. יש אף המגדילים לעשות ומפעילים את הילדים באטרקציות שונות, בזמן שההורים זוכים לאתנחתא רגועה בצד. גיבוש העובדים או חוויה משפחתית- יום כיף לעובדים יכול להתאים  את עצמו לכל צורך ולכל גיל.

פעילויות גיבוש
רעיונות לסדנאות מנהלים

תכנון יום כיף לעובדים –  המלאכה מרובה

יום כיף לעובדים הוא קונספט מגבש ומהנה, אך כגודל ההנאה גודל העבודה. הפקה של יום כזה כוללת משימות רבות ברמה כספית, ארגונית ואף שיווקית. זו הסיבה שמעסיקים רבים מעדיפים לשכור את שירותיהם של חברות הפקה שמתמחות בנושא. החברות לרוב מציעות טיפול מקיף בצרכי המעסיקים, משלב ההיגוי ועד לפירוק האירוע בסופו. בנוסף, החברות מציעות מגוון של הפעלות יצירתיות שיתאימו לקהל העובדים הספציפי.

יום כיף לעובדים – יום של מנוחה והנאה

ימי כיף לעובדים מאפשרים חוויה מהנה, מגבשת ובלתי נשכחת לעובדים. יום זה מחזק את הקשר החברתי עם מקום העבודה ועם העובדים האחרים, וכך מעלה את מידת שביעות הרצון של העובדים. עובדים שמרוצים ממקום עבודתם עובדים בצורה מסורה, מחויבת, יעילה ועקבית. כך, העובדים בראש ובראשונה יוצאים מורווחים אך גם המעסיקים, שזוכים להנות מהפירות של עבודה טובה יותר. אך חשוב מכל, על ידי יום כיף לעובדים המעסיק מעביר מסר חשוב מאין כמותו-  ביום אחד מיוחד שמוגדר לכך, מותר להניח לרגע בצד את המטרות, היעדים והתפוקות. מותר לשוחח על הא ועל דא עם המנהל, להתרווח ולהנות בחברת הקולגות ואף בחברת המשפחה והילדים.

התקשרו עכשיו או השאירו פרטים בטופס הבא – 1-700-50-56-50

    Made with
    GS ❤