ימי כיף עם אדרנלין

ימי כיף ואתגר בפארק אתגרים

ימי כיף עם אדרנלין יוצרים גיבוש ואיחוד בין העובדים, מקרב ביניהם ומגביר את תחושת האחווה שלהם. לכן, כדאי תמיד לבחור בהפעלות שיחלקו אותן לקבוצות מתחרות על פני פעילות עצמאית בה כל אחד לעצמו.

דוגמאות לפעילויות מגבשות מסוג זה הם למשל משחקי פיתוח צוות. אלו למעשה משחקים מאתגרי חשיבה, מעניינים ותחרותיים, וברוב המקרים מאוד משעשעים. דוגמא של יום גיבוש  היא לקיים תחרויות ספורטיביות מסוגים שונים; תחרויות ירי, משחקי פיינטבול, מסלולי מכשולים, תחרויות ניווט, חץ וקשת ועוד ועוד.

ימי כיף עם אדרנלין מתנהלים בשטח הפתוח ודורשים הפקה המשלבת קייטרינג בטבע, מה שיכול להתגלות כחוויה בהחלט מיוחדת ושונה מימי הכיף הסטנדרטים של היום. קייטרינג מנוסה באירוח בטבע מסוגל לספק ארוחות גורמה שלא יפלו מאיכותן כהוא זה מארוחות של מסעדה עירונית יוקרתית.

ימי כיף עם אדרנלין גם בחורף וגם בקיץ

היום כבר לא חייבים להפיק ימי כיף לעובדים רק בקיץ וישנן פעילויות רבות שאפשר לנהל גם בדלתיים סגורות כמו משחקי חברה יצירתיים, צוותי הווי ובידור, מופעים למיניהם, ארוחות וכדומה. כדי להפיק ימי כיף שכל העובדים יאהבו, אפשר לנסח שאלון קצר למילוי שייתן לכם יותר כוון לגבי ההעדפות האישיות שלהם.

זקוקים למידע נוסף והצעות מחיר? אנו בחברת אדרנלין המתמחה בימי כיף וגיבוש נשמח להענות לאתגר ולהפיק לכם ימי כיף קסומים בכל יום בשנה!

טיולי רייזרים
ימי כיף עם אדרנלין

ימי כיף בשטח

לכולנו מגיע להתאוורר מפעם לפעם. יום כיף הוא דרך נפלאה לעשות זאת. אתם אובדי עצות לרעיונות ליום כיף? הנה לכם מדריך קצר ליום כיף המחולק לפי קהלי יעד אפשריים.

יום כיף בצפון – ניתן לפתוח יום כזה בסיור ביקב או חווה וטעימות ל גבינות ויין אפשר להמשיך אותו הלאה בסדנת שוקולד מהנה ולקנח בסיור רגלי היסטורי או ארכאולוגי. הצפון מלא באפשרויות ניתן לבחור רק אחד או יותר מהאופציות.

לפרטים נוספים והזמנות

    Made with
    GS ❤