ימי כיף לעובדים – תכנון נכון ליום קליל

מחקרים מצביעים על כך כי אנשים המרגישים טוב במקום עבודתם מגבירים את התפוקה שלהם ומפתחים יחס חיובי ונאמנות כלפי מקום עבודתם. התחושה של העובדים תלויה במידה רבה במדיניות של ההנהלה כלפי העובדים, בתנאים הסוציאליים של העובדים וגם בימים מיוחדים שנערכים עבורם. ימי כיף וגיבוש הם דרכים מצוינות לחיזוק הקשר עם העובדים ולהענקת תגמול לעובדים עבור עבודתם. לכן חשוב לתכנן מדי פעם יום כיף, יום גיבוש או סדנא משותפת עבור העובדים על מנת להעמיק את הקשר שלהם עם החברה, וגם בינם לבין עצמם.

תכנון יום כיף לעובדים

אף על פי שמדובר ביום קליל ומשוחרר, תכנון של ימי כיף צריך להיעשות מתוך מחשבה רצינית ותזמון מדוקדק אם שואפים להצלחה. כאשר מזלזלים בתכנון של אותו יום, ומקלים בו ראש, הוא צפוי לכישלון ולאכזבה. לעיתים עדיף לחסוך בהוצאות על סדנא יקרה או אטרקציה נוספת ולהשקיע דווקא בתכנון והפקת האירוע כדי שיהפוך לחווייתי ובלתי נשכח. תכנון יום כיף כולל למעשה דאגה לכל הפרטים, עד הפרטים הקטנים ביותר. כמו כן קיימת אחריות על המתכננים לדאוג שלא תהיינה תקלות ובעיות, ואם צצות בעיות, יש למצוא להן פתרון מהיר ויצירתי. ימי כיף לעובדים יכולים להיות טיול או סיור עבור העובדים, ביקור באתר תיירותי כמו מוזיאון או אתרי מורשת, הקמת הפנינג עם דוכנים ומשחקים ואפילו תכנון אירוע או מסיבה מיוחדת למען העובדים. כל רעיון שיש בו הנאה הוא רעיון מצוין והסוד הוא בתכנון ובדרך ההוצאה לפועל של אותו רעיון.

הרווח של העובדים הוא הרווח של החברה

יום כיף הוא רווח גדול לעובדים. העובדים זוכים להפוגה בשגרה השוחקת, להזדמנות בה הם יכולים להכיר אחד את השני קצת יותר לעומק, ליהנות ולהשתחרר. ימי כיף כאלה מטשטשים, ולו ליום אחד, את הגבולות בהיררכיה שבין העובדים ובכך תורמים לתחושת השייכות והנאמנות לחברה. העמקת הקשר של העובדים בינם לבין עצמם תורמת בסופו של דבר גם לחברה עצמה. זה נכון שמטרתו של יום כיף בראש ובראשונה מיועדת להנאתם של העובדים, אבל החברה זוכה לערך מוסף המתבטא בעובדים מסורים ונאמנים.

מקצועיות ושירות

כדי לוודא את הצלחתו של יום הכיף אותו אתם מתכננים עבור העובדים, חשוב להיעזר בחברת הפקה מקצועית שתוכל להעניק לכם שירות מקצועי לצד אדיבות וזמינות לכל בקשה ושאלה. מאחר והפקת יום כיף הינה מורכבת ואינטנסיבית, מומלץ להשאיר את העניין לידיים מנוסות ומקצועיות שידעו לטפל בכל פרט בצורה הטובה ביותר.

Made with
GS ❤