יופ כיף עם אדרנלין

יום כיף עם אדרנלין לרוב מאורגן על ידי מנהל או ועד עובדים בחברה על לטובת ההנאה של העובדים. יום כיף הוא הזדמנות מצוינת לאפשר לעובדים להתאוורר ולהשתחרר וליצור אוירה נעימה ומגובשת במקום העבודה.

ימי כיף לעובדים

יום כיף עם אדרנלין לגיבוש עובדים

יש לך עובדים שהיית רוצה לשמח ולצ’פר בכמה ימי כיף וגיבוש במשך השנה? היה בטוח שהם מחכים לזה בקוצר רוח. יום כיף מעניין ויצירתי יגרום להם להעריך אותך ולהשקיע יותר בחברה, וגם ימלא אותם באנרגיות חדשות לימי העבודה הארוכים שעוד מצפים להם. ימי כיף יש מכל הסוגים; מה יתאים לעובדי החברה שלך? בוא וגלה בעצמך.

ראשית, עליך להחליט האם אתה מעוניין ביום כיף שימשך יום שלם או רק חצי יום, בבוקר או בערב. לפיכך תוכל להתאים ביתר קלות את אופי הפעילויות המגוונות העומדות לרשותך.

אם למשל בחרת לקיים יום כיף בשעות הבוקר, מומלץ להתחיל את היום בארוחת בוקר מפנקת שתמריץ את העובדים ותיתן להם כוח לחתור בקיאקים, לרוץ בין מסלולי מכשולים או להשתתף בפעילות הפיינטבול.

פעילויות ערב הן כמובן שונות מאוד מהדברים אותם אפשר לעשות בבוקר. בערב אפשר ללכת יותר בכוון של מסיבה, ארוחת ערב חגיגית (ומרובת בקבוקי יין…), להזמין כרטיסים להופעה או להקת נגנים וכדומה.

לפרטים והזמנות חייגו 1700-50-56-50 או שלחו טופס צור קשר למשרד

לפרטים והזמנות חייגו 1700-50-56-50 או שלחו טופס צור קשר למשרד

Made with
GS ❤