יום הולדת מיוחד

אם אתם מרגישים שכבר חגגתם ימי הולדת לילדים בכל דרך שאתם מכירים, כנראה שאתם צודקים; מסיבה בבית כולם עושים והילדים בדרך כלל כבר משתגעים אחרי שעתיים בלבד, ארוחה במסעדה היא במילא יותר בשביל ההורים והסבתא… אז מה תעשו השנה? מה לגבי יום כיף מיוחד ומקורי שיגרום לכל ילדי הכתה לקנא?
הדבר הראשון שעליכם לעשות כהורים מפיקים הוא לשריין תאריך שיהיה נוח כדי שמרבית הילדים יהיו נוכחים ביום הכיף. יותר ילדים זה תמיד הרבה יותר שמח ובטוח שהבן או הבת שלכם יקירו לכם תודה על כך.

הפקת אירועיםאפשר להצהיר על יום כיף לכבוד יום ההולדת בשעות ביה”ס לפני כל הכיתה (בהנחה שמזמינים את כולם, כמובן), או לחלק הזמנות בודדות לכל אחד ואחת.
כאשר נעזרים בחברה לארגון יום כיף או יום גיבוש ומדובר בילדים רבים שיש להפעיל, אפשר לרכוש חבילה מסויימת הכוללת בתוכה מספר פעילויות והפתעות וכך מקבלים יום כיף מגוון, עשיר אך לא יקר מדי. ימי כיף שכאלה קיימים כמעט לכל הגילאים, ילדים ומבוגרים גם יחד, וכולם מסוגלים להנות מהם.

יום כיף – יום הולדת בלתי נשכח

קרבות לייזר– פעילות המבוססת על משחק לחימתי. לכל ילדי הקבוצה מחולקים רובי לייזר והם אמורים להלחם אחד בשני עד שהכדורים או “תקופות החיים” שלהם מסתיימים.

לפרטים נוספים ומחירים

  מסיבות ריקודים- אין ספק שילדים אוהבים לשמוח כאשר יהיו הפעלות ימי הולדת אצל הילדים שלכם, הם יתחילו לקפוץ ולפזז על רחבת הריקודים; הבנות מתלבשות חגיגי, הבנים מתרגשים לקראתן וכולם רק מחכים להשוויץ בתנועות הריקוד שלהם בפני כל הכתה. על אחת כמה וכמה אם המסיבה נערכת באתר שונה מהבית מאחר וכך הם מקבלים את ההרגשה של להיות גדולים באמת וכל האירוע הופך מרגש עוד יותר.

  השרדות, חפש את המטמון- ילדים אוהבים מאוד לחקות את מה שהם רואים בטלויזיה. תכניות כמו “השרדות” ו”המרוץ למליון” זכו לפופולאריות רבה מצד הילדים והם ודאי ישמחו אם תינתן להם ההזדמנות להיות חלק מכל העניין הזה אפילו רק לכמה שעות.
  בכל חבילה שתבחרו בה עבור יום כיף יש לכלול גם דוכני מזון עם אוכל אהוב על ילדים; נקניקיות ושניצלים, צ’יפס, ספגטי ונישנושים מתוקים כמו גלידות וחטיפים. כדאי להקפיד על שתייה מרובה, כובעי מצחייה, והעיקר המון מצב רוח טוב!

  מחפשים רעיונות לימי הולדת נוספים? לא בטוחים כי הפעילויות הללו יתאימו לגיל הילדים שלכם?
  פנו אלינו, קבוצת אדרנלין בשטח בהקדם האפשרי לקבלת יעוץ נוסף והצעות מחיר.

  Made with
  GS ❤