ימי גיבוש לעובדים

יום ההולדת של ילדכם הוא היום החשוב ביותר בשנה, ולכן יש להפוך אותו ליחיד ומיוחד. הורים רבים בוחרים להביא הפעלות ליום ההולדת של ילדיהם, והדבר נעשה כל כך מקובל, שהילדים כבר מחכים ליום הולדתם כדי שיהיו שם הפעלות ימי הולדת, כמו שהיה אצל חבריהם. סוגי ההפעלות הם רבים, אך ניתן למצוא בהם כמה מרכזיים. אז הנה כמה סוגים פופולריים של הפעלות ליום הולדת, לנוחיותכם:

ריקוד

הפלישה המהירה של הזומבה, הסלסה ושאר סוגי הריקוד לארץ פושטת כמו אש בשדה קוצים. יותר ויותר סרטונים עולים לרשת, גם כאלה שמופיעים בהם ילדים רוקדים, והילדים נעשים רקדנים מקצועיים ממש. גם בהפסקות הפעילות בבתי הספר ניתן לראות איך רובם המוחלט של הילדים יודע לרקוד בצורה שלא תבייש אף מבוגר (ואולי בעצם כן תבייש, אם הם ירקדו יחד…). ריקוד הוא למעשה פעילות ספורטיבית לכל דבר, והוא בריא ומשחרר. עבור חתן או כלת יום ההולדת, זוהי חוויה משחררת במיוחד, שכן ההתרגשות ביום זה היא רבה מאד. כדי לשלב ריקוד במסיבה אין צורך בהבאת מפעיל בהכרח, אלא מספיק להכין רשימת השמעה מתאימה.

ליצן או קוסם

איזה ילד לא אוהב קסמים והפתעות? להטוטים, בדיחות ותחפושות הם אולי מהותיקים ביותר בעולם של הפעלות ליום הולדת. כמו בריקוד ובכל משחק ריצה, גם הצחוק עוזר בשחרור לחצים, ומאפשר לילדים, ממש כמו למבוגרים, להסתכל לכמה שעות על העולם הפוך, ולשקוע בחלום מתוק. ברוב המקרים הילדים יהיו ממש מרותקים למפעיל, ולא ישימו לב כמה הזמן עבר מהר. המפעיל שבא מבחוץ יודע היטב את מלאכתו, והוא מנוסה בעבודה עם ילדים, ובעיקר בדיבור נכון אליהם. מלבד הקוסם והליצן הקלאסיים, ישנם להטוטנים בעלי התמחויות שונות, כגון אש, משחקי אור וצל, כדורים ועוד.

יום הולדת מהאגדות

הורים שרוצים להשקיע יותר מאשר הפעלות לימי הולדת מהסוג הרגיל, יכולים לקחת את ילדיהם והחברים למקום מיוחד שבנוי כולו בצורת מסיבה מהאגדות. ישנם כמה מקומות כאלה בארץ, שהתפאורה בהם היא ייחודית ובנושא מסוים, והם מחזיקים בצוות שחקנים מקצועי ומנוסה, ששייך רק להם. הביקור במקום כזה אורך בדרך כלל מספר רב יותר של שעות, וישנן שלל הפתעות בכל תחנה במתחם. אין לדאוג מ”התפזרות” במקום כזה, שכן הצוות מנוסה מאד ביצירת ענין אצל הילדים, וכן ישנו לוח זמנים מסודר, אם כי עדיין מוקצב זמן לשוטטות. הפעלות ליום הולדת מסוג זה הן מושקעות יותר מהאחרות, ולרוב ניתנות לביצוע באופן חד פעמי.

    Made with
    GS ❤