1-700-50-56-50

לייזר טאג – חוויה מהנה לכל גיל

לייזר טאג – חוויה מהנה לכל גיל

לייזר טאג – חוויה מהנה לכל גיל! אז אם מסיבה כזאת או אחרת לא שמעתם עד עכשיו על לייזר טאג ובכן, מדובר במשחק לוחמה חווייתי וייחודי אשר מדמה לחימה אמיתית. המשחק אשר כולל שימוש בכלי נשק מצריך תכנון, עבודת צוות ואסטרטגיה ולכן, הוא נחשב לבחירה האופטימאלית עבור ימי גיבוש וכיף ועבור אירועים לאנשים בטווח רחב של גילאים. הלייזר טאג נחשב כיום למשחק פופולארי בכל רחבי העולם, הוא מבוסס על טכנולוגיה מתקדמת, מה שהופך אותו לחוויה אטרקטיבית במיוחד – שכל מי שעדיין לא התנסה בה עתיד להתלהב ממנה.

 

אדרנלין בשטח | ימי כיף | ימי גיבוש | הפעלות ליום הולדת WhatsApp_Image_2019_06_23_at_22_16_19-1024x1024 לייזר טאג – חוויה מהנה לכל גיל אירועי בנות מצווה אירועי בני מצווה בלוג הפעלות ליום הולדת חגיגות בר מצווה יום הולדת אתגרי ימי גיבוש ימי כיף ימי כיף לעובדים לייזר טאג סדנאות מנהלים פיינטבול פעילויות לילדים

לייזר טאג – חוויה מהנה לכל גיל- איך משחקים?

ישנם מספר משחקים שאפשר לשחק בלייזר טאג, כאשר, מה שמשותף לכולם הוא העובדה שיש לחלק את המשתתפים ל-2 קבוצות ולקבוע חוקים לפני שמתחילים. בין המשחקים הנפוצים בלייזר טאג ניתן לציין את הבאים – תפוס את הדגל כאשר, במשחק זה המטרה תהיה לתפוס את הדגל של האויב וכמובן, לשמור על הדגל של הקבוצה. משחק נוסף נקרא מלך הגבעה, כאשר, מטרת המשחק היא להשתלט על הגבעה של הקבוצה המתחרה ו"להרוג" את כל השחקנים באותה הקבוצה. הגנת אישים מהווה כמשחק בו יש לבחור איש חשוב במיוחד מהקבוצה ולשמור עליו מפני הקבוצה השנייה. אלו הם רק חלק מהמשחקים, אשר כאמור, המשותף לכולם הוא הצורך בתכנון, ביצירת אסטרטגיה ובשמירה על גיבוש בין כל חברי הקבוצה.

חשיבות איכות ובטיחות הציוד כאמור, לייזר טאג הוא משחק אשר נחשב כמתאים עבור אנשים בכל קשת הגילאים, המשחקים הינו בטיחותי והטכנולוגיה עליה הוא מתבסס אף מאושרת על ידי מכון התקנים הישראלי. קיימת אפשרות לשחק לייזר טאג כמעט בכל מקום, גם בשטחים פתוחים וגם במקומות סגורים – כאשר, כל מה שצריך לשם המטרה זה כמובן, את הציוד של המשחק – ויש לוודא שמדובר בציוד איכותי ובטיחותי. אם גם אתם מעוניינים בלייזר טאג, הן עבור ימי גיבוש, הן עבור ימי כיף הן עבור אירועים והן עבור כל מטרה אחרת, מוזמנים ליצור קשר עמנו כבר היום ולעשות את הצעד הראשון בדרך לחוויה, ייחודית, מגבשת ומהנה.

 
 

יכול לעניין אותך

ימי כיף מיוחדים

ימי כיף מיוחדים עם אדרנלין כאשר מתכננים ימי כיף מיוחדים, חובה לחשוב בצורה לא שגרתית ולא סטנדרטית, אחרת יום הכיף צפוי להיות משעמם עבור המשתתפים.

קרא עוד »

חגיגות יום הולדת

חגיגות יום הולדת הפעלות ליום הולדת חגיגות יום הולדת יום הולדת הוא יום של חגיגה! הסיבה הכי טובה למסיבה בכל גיל ובכל זמן. אין אחד

קרא עוד »
חייגו