1-700-50-56-50

כל מה שצריך לדעת על הפקת אירועים לחברות ולעובדים

כל מה שצריך לדעת על הפקת אירועים לחברות ולעובדים

מעסיקים רבים נוהגים לארגן אירועי חברה אחת לזמן מה, זאת מסיבות שונות התורמות לאווירה ולביצועים טובים יותר בעבודה. מדוע חשוב לארגן אירועי חברה וכיצד? צוות אדרנלין, האמון על  הפקת אירועים לחברות בצורה מקצועית כבר שנים רבות, מביא אליכם את כל התשובות.

אדרנלין בשטח | ימי כיף | ימי גיבוש | הפעלות ליום הולדת iStock_1137359469 כל מה שצריך לדעת על הפקת אירועים לחברות ולעובדים בלוג הפעלות ליום הולדת סדנאות מנהלים פיינטבול

היתרונות של אירועי חברה

ישנם כמה מרכיבים הכרחיים לאפקטיביות של צוותי עבודה, ביניהם תקשורת בין העובדים, שיתוף פעולה ותיאום ביניהם. הפקת אירועים לחברות היא אחת הדרכים הטובות ביותר לאפשר לעובדים להכיר זה את זה, להתגבש וליהנות יחד מחוץ לגבולות העבודה, ובנוסף לכך להעניק לעובדים כישורים וכלים מקצועיים שיתרמו להם בסביבת העבודה (סדנת עבודה בצוות, O.D.T ועוד) בצורה חוויתית ומהנה.

במהלך אירועי חברה העובדים מפתחים היכרות, תקשורת ושפה משותפת, מה שמקל עליהם להגיע לעבודה רגועים ונינוחים יותר ובכך לבצע את העבודה בצורה טובה יותר. בנוסף, אירועי חברה תורמים כמובן לבניית המוניטין של החברה ולמיתוג המעסיק.

מיתוג מעסיק הוא מושג המתאר את הערך של החברה והמעסיק בעיני מחפשי העבודה בשוק של תחום מסוים. הדרך הבולטת להעלות את ערך הארגון בעיני העובדים הקיימים והפוטנציאליים היא השקעה של המעסיק בעובדי החברה שלו. מיתוג מעסיק גבוה יכול לחסוך כחצי בעלויות גיוס עובדים חדשים, ולהעלות כמובן באופן משמעותי את רמת שימור העובדים בארגון.

הפקת אירועים לחברות: אתגר, כיף ואוכל

כאמור, הפקת אירועים לחברות ולצוותי עבודה חשובים למעסיק ולארגון, לכן יש לדאוג לאירוע ברמה הגבוהה ביותר שניתן מכל בחינה. תחילה, על המארגן לברר מהן מטרות האירוע: העלאת מיתוג המעסיק? גיבוש וריענון העובדים? הענקת כלים מקצועיים? בהתאם לתשובה ניתן יהיה לבחור את סגנון האירוע והפעילויות בו.

הפעילות היא החלק המרכזי באירוע, לכן יש לבחור בצורה נכונה שתתאים לעובדים ולרוחם. למשל, עובדים ספורטיביים ותחרותיים יאהבו פעילויות בסגנון קרבות פיינטבול, תחרויות ניווט וכדומה שכן הן משלבות כיף, תחרות ספורטיבית ואנרגיה רבה. לעומת זאת עובדים שמתחברים לתחום החשיבתי והארגוני יאהבו סדנאות O.D.T או סדנאות בתחום ארגון וניהול. הפקת אירועים לחברות מושקעת כוללת אוכל מעולה, בין אם ארוחה מלאה או סתם כיבוד קליל ומפנק של מאפה ושתיה, בהתאם לתקציב האפשרי ולזמן הפנוי ביום הפעילות. 

יכול לעניין אותך

אטרקציות לילדים במרכז

ילדים מטבעם הם סקרנים ורוצים לחקור את העולם. תחום האטרקציות לילדים מחדש את עצמו כל העת בכדי לעמוד בביקושים של הילדים וההורים. אטרקציות לילדים במרכז

קרא עוד »
יום כיף לעובדים האוניברסיטה העברית

יום כיף האוניברסיטה העברית

יום כיף האוניברסיטה העברית יום כיף לעובדי האוניברסיטה העברית בירושלים יום כיף שמחנו לארח את עובדי האוניברסיטה העברית בירושלים, ליום גיבוש וסדנאות לעובדים ולמנהלים. העובדים התנסו במגוון

קרא עוד »
Call Now Buttonחייגו