1-700-50-56-50

ימי כיף לחברות

נהוג לקיים ימי כיף לחברות או לצוות העובדים וההנהלה מעת לעת. פעילות ימי כיף לחברה מחזקת את רוח הצוות ומעלה את המורל בחברה. מידי פעם, חשוב לשבור את השגרה ולקיים פעילות מהנה. תכנית יום כיף לחברות של חברת אדרנלין בשטח היא תכנית מיוחדת המאפשרת לכולם ליהנות, להשתובב ולהכניס רוח חדשה ומגבשת בין חברי הצוות. כאשר צוות העובדים מבלה יחד ונהנה מפעילות משותפת, התוצאה היא הגברת המוטיבציה ותחושת השייכות לארגון.

הפעלות ימי כיף לחברות ימי כיף לקבוצות עם קבוצת אדרנלין בשטח

חברת אדרנלין בשטח מפיקה אירועים ימי כיף לחברות כבר מעל 20 שנה. באדרנלין יש אפשרות לקיים את האירוע בפארק האתגרים של אדרנלין באחד או יותר מתוך עשרה מתחמי פעילות אתגריים. פארק אקסטרים באווירה של טבע במרכז הארץ עם דגש על מקצועיות וניסיון עשיר של צוות העובדים באדרנלין בשטח, לתכנון והפקת אירוע בלתי נשכח. פארק אתגרים חולון הוא המקום המתאים לאלה שרוצים לקיים אירוע בלתי נשכח, מי שמבקש אירוע שונה, לא עוד אירוע במועדון, מי שרוצה שידברו על האירוע שלו שנים אח”כ. בפארק אתגרים ניתן לקיים התכנסות לפני ו/או אחרי הפעילות ולחגוג בדיוק כמו שחלמתם.

פירוט מגוון האטרקציות ימי כיף לחברות בפארק אתגרים אדרנלין בשטח:

 • חדש ! יום כיף בשילוב קרבות WaterTag – קרב עם רובי מים לקבוצות
 • יום כיף בשילוב קרבות פיינטבול – מגרש ענק 7 דונם
 • יום כיף בשילוב קרבות פיינטבול שוטגן – פיינטבול עדין במיוחד – מגרש ענק 7 דונם
 • יום כיף בשילוב קרבות לייזר טאג הדור החדש של חברת I Combat
 • יום כיף בשילוב קרבות חץ וקשת – ירי חץ וקשת אחד על השני !
 • יום כיף בשילוב קירות טיפוס 9 מטר
 • יום כיף בשילוב פארק חבלים מקצועי – מתאים לגיל 10 ומעלה
 • יום כיף בשילוב פארק חבלים מקצועי – מתאים לגיל 5 ומעלה
 • יום כיף בשילוב מטווחי ירי בחץ וקשת מקצועי
 • יום כיף בשילוב תחרות ירי ספורטיבי למטרות
 • יום כיף בשילוב משימות צוות O.D.T
 • יום כיף בשילוב משחקי כדורגל מים לקבוצות – תחרות כדורגל בבריכת מים נמוכה.

פארק אתגרים אדרנלין בשטח הוא המקום לצאת מהשגרה וליהנות מחוויות בלתי נשכחות עם חברי הצוות בחברה. כאלפי קבוצות מחברות מובילות במשק הישראלי נהנו ביום כיף לחברה בפארק אתגרים אדרנלין בשטח חולון. מבין הפעילויות שתוכלו ליהנות מהן בפארק: משחקי פיינטבול, לייזר טאג, טיפוס על קירות טיפוס, פארק חבלים ועוד. כל הפעילויות מלוות ע"י צוות מדריכים מקצועי ומוסמך, שידאג להעביר את היום בצורה הכיפית והמגבשת ביותר לצוות.

אדרנלין בשטח | ימי כיף | ימי גיבוש | הפעלות ליום הולדת 1_1648286686-1024x1024 ימי כיף לחברות

יום כיף לחברות בפארק אתגרים

כשמתכננים יום כיף לצוות העובדים חשוב לקחת אותם למקום לא שגרתי. יש כמובן להתאים את סוג הפעילות לגיל העובדים ולמצבם הגופני. יום גיבוש לעובדים בפארק אתגרים הוא הצלחה מובטחת. אנחנו בחברת אדרנלין בשטח מקיימים  כ 20 שנים יום כיף לחברות עם מבחר גדול של אטרקציות בהן לא מתנסים בשגרת היום יום.

הכיף הגדול בימי כיף מהסוג הזה הוא האפשרות לצאת משגרה ולהתמקד במקסימום הנאה. בין הפעילויות שאנו מציעים ניתן לבצע קרבות פיינטבול, משחק לייזר טאג עם רובי לייזר בעלי נורות אינפרא אדום. מתחם קארטינג פדלים גדול בו תוכלו  לבצע תחרויות נהיגה בין הקבוצות בשיתוף עם חברי הקבוצה. בפארק שלנו תוכלו ליהנות גם מירי בחץ וקשת, טיפוס על קיר טיפוס גדול ולקיים תחרויות ופעילויות אתגריות נוספות.

יום כיף לחברות אצלכם בחברה

לעתים, במקרים מסוימים, אנו נעתרים לבקשות מיוחדות ומקיימים ימי כיף אתגריים אצלכם בחברה. במקומות עבודה בהם רוב העבודה היא בישיבה מול מחשב או בעבודה מונוטונית מול מכונה באולם ייצור, חשוב להפתיע את העובדים בפעילות שגרתית ומהנה המשלבת פעילות גופנית והמון הומור. יום כיף לחברות יכול להגיע במגוון דרכים כאשר המטרה היא לחזק את רוח הצוות ולתת לעובדים יום של הנאה ויציאה מהשגרה. אם אתם רוצים להפתיע את צוות העובדים ביום כיף  זו ההזדמנות שלכם. העובדים אינם יודעים דבר ומגיעים בבוקר ליום העבודה ופתאום הם מגלים הפתעה. מקרה מיוחד שכזה קרה כאשר עשינו יום כיף חברת אפלייד. בחברת APPLIED MATERIALS החליטו להפתיע את העובדים וכשהגיעו לעבודה בבוקר, מצאו את לובי הבניין שונה לגמרי. הבניין הפך ברגע לזירת קרבות לייזר טאג. העובדים שהגיעו קיבלו הסבר והדרכה והתחילו בפעילות. התגובות היו נלהבות במיוחד וניתן היה לראות את האושר של העובדים. מוזמנים לצפות בסרטון של יום הכיף לחברת אפלייד.

Call Now Buttonחייגו