הילדים נהנים מאוד מהמעמד המכובד, נרגשים לקראת כל החברים ובני המשפחה שעומדים להגיע רק בשבילם מכל קצוות הארץ, וכמובן שההורים לא מפסיקים להזיל דמעה כל הערב מעצם העבודה שהילד גדל כל כך ואיך זה קרה כל כך מהר בלי ששמו לב…

אם עלייה לכותל לא ממש עושה את זה לילד או אם שמסיבה בחצר הבית נשמעת לו משעממת, כדאי שתשקלו ימי כיף שיפעילו אותו ואת החברים שלו בעניין ובהנאה גדולה. איך עושים את זה בדיוק? כל המידע בפנים.

ימי כיף לילדים- מה הם כוללים?

בכל תכנון של ימי כיף לילדים כדאי להכניס כמה הפעלות כיפיות, מעניינות, ולא פחות חשוב- בטיחותיות לילדים. אפשר לחשוב על רעיונות באופן עצמאי ולנסות להפיק את כל האירוע לבד, או שניתן להעזר בשירותיה של חברה שמתמחה בימי כיף, ימי גיבוש וכדומה לארגון אירוע מקצועי, נטול תקלות לא צפויות ונהדר באמת.

בר מצווה שמה במרכז את חתן השמחה, ולכן כשבאים לתכנן יום כיף לבר מצווה כדאי לקחת בחשבון יותר פעילויות שבנים אוהבים. לדוגמא, משחקים מלחמתיים המשלבים רובי לייזר, מסלול מכשולים מאתגר, טיפוס על קיר טיפוס ועוד ועוד. ילדים מאוד אוהבים גם משחקי פיינטבול שהוא למעשה סוג של משחק לחימה אך במקום רובי לייזר- מערב רובי צבע. הילדים מתרוצצים בשטח, מסתתרים, והמשחק מלא במתח, אקשן ואנרגיות אדירות.

אולי תתפלאו לשמוע, אך גם הבנות מאוד אוהבות ימי כיף עם משחקים קבוצתיים, משחקי צוות של חשיבה וכו’. גם בנות בת מצווה ישמחו לפרוק קצת אנרגיה עם כמה רובי צבע, לרוץ ולהוכיח את יכולתן הספורטיבית לבנים בכיתתן.

ימי כיף- מה עם האוכל?

מן הסתם, אי אפשר להוציא כל כך הרבה אנרגיה ולהנות באמת על בטן ריקה… ארוחות טעימות לילדים הן הכרח בכל ארגון של ימי כיף ורצוי להשקיע גם בהן מחשבה עמוקה. נשמח להציע לכם קייטרינג איכותי ומנוסה בדיוק בימי הכיף שאתם מחפשים כדי שהילדים יסיימו את היום שבעים ומרוצים.

ימי כיף הם משהו שכל כך כיף לתכנן. למה שתשברו את הראש לבד? אנו בקבוצת אדרנלין בשטח מלאים ברעיונות לימי כיף הכי נהדרים שיש. צרו איתנו קשר עוד היום ונספר לכם הכול עליהם. יחד נשב ונפיק לכלת או חתן המצווה יום כיף שהוא לא ישכח בחיים.

ימי כיף לבר מצוות ובת מצוות עם ארוחת אסאסדו
ימי כיף לבר מצוות ובת מצוות עם ארוחת אסאסדו

    Made with
    GS ❤