הפקת יום כיף בטבע לעובדי החברה היא אופציה מצויינת עבור אלו המבקשים לגוון מן הפעילויות השיגרתיות והמוכרות. סדנאות הבישול, משחקי החברה ומסיבות על חוף הים הן כולן אפשרויות טובות לימי כיף, אך כדי לצאת מהשגרה באמת, לעיתים יש לחשוב “מחוץ לקופסא” ולגייס את מירב היצירתיות.

אין ספק שאירוע בטבע דורש התארגנות רבה ומרובה; השכרת ציוד מותאם וחיפוש אחר חברת קייטרינג הערוכה לארגון אירועים בטבע הן רק חלק קטן מרשימה ארוכה, אך עם זאת, יום כיף שכזה הוא חגיגה אמיתית שתשאיר טעם מתוק לכל העובדים.

 

אוכל הוא חלק חשוב בכל אירוע. וכשמדובר באירועים בטבע, העניין עלול להיות מורכב הרבה יותר מאירועים שנערכים בין דלתות. כשמפיקים יום כיף המתקיים בחוץ, יש לקחת בחשבון מספר גורמים רבים וחשובים, כגון:

תחזית מזג האוויר

מזון דורש טיפול זהיר ומוקפד מבחינת התחזוקה והאחסון שלו. אם אתם מתכננים יום כיף בטבע ביום שצפוי בו חום קיצוני למשל, יש לדאוג לקירור חזק באמצעות צידניות וקרחונים כדי למנוע קלקול של המנות.

התנאים בשטח

האם הם כוללים שולחנות וכסאות נוחים או ישיבה על האדמה סביב מדורה למשל? כמובן שאת סגנון האוכל תיאלצו להתאים לאופי האירוע ולתנאים שהוא מאפשר; זה עלול להיות קצת קשה לאכול פסטה בידיים בישיבה על אדמה סילעית…

הפעילויות המתוכננות לאותו היום

ייתכן ועבור ימי כיף עמוסים וארוכים מאוד תעדיפו לכלול מספר רב של ארוחות קטנות וקלות על פני 2-3 ארוחות כבדות מאוד שיגרמו לכבדות ורצון לנמנום אצל העובדים שלכם. זיכרו כי יום כיף בטבע הוא יום של אנרגיה, מרץ ומצב רוח קופצני!

כשרות

השמירה על הכשרות במזון עבור כל אירוע היא עניין חשוב ביותר. כדי שכל המוזמנים יוכלו להנות מהאוכל שהשקעתם בו כל כך הרבה זמן, מאמצים ומשאבים, כדאי לוודא שהוא עונה על כל דרישות הכשרות ללא יוצאים מן הכלל.

כמות

כמו שלא תרצו שהמשתתפים שלכם באירוע יהיו מלאים מדי וכבדים, כך גם לא תרצו אותם רעבים… הקפידו לדאוג למספר רב של מנות ותמיד תכללו גם כמה מנות אקסטרה, רק ליתר ביטחון.

 

גיוון

מומלץ לשים לב כי המזון מגוון דיו וכי כל אחד יוכל למצוא מנה שתהיה לטעמו להנאה מקסימלית מן האירוע. זקוקים לעזרה? חברת הפקה לארגון ימי כיף תשמח לעמוד לשרותכם לארגון יום שמח אמיתי!

 

     

    Made with
    GS ❤