1-700-50-56-50

ימי הולדת למתבגרים

ימי הולדת למתבגרים

כשהילדים נכנסים לתקופת ההתבגרות הלא פשוטה, יותר ויותר מתקשים ההורים לתקשר עמם ולמצוא את הדרך לרצות אותם. קושי זה מתבטא כאשר מתכננים ההורים להפתיע את בנם ובתם בגילאי העשרה (החל מגילאי 12, 13) עם יום כיף לרגל יום הולדתם.

יום הולדת לגיל 13 ו-12 – גיל המצוות

יתרה מזאת, יום הולדת לגיל 13 לבנים ויום הולדת לגיל 12 לבנות דורש תשומת לב רבה ויצירתיות מוגברת – הרי זהו גיל המצוות: בר ובת מצווה שהילדים מחכים כל כך לבואם. אם בגילאים צעירים יותר מספיק היה להזמין מפעיל שהוא ליצן או קוסם, היום כאשר הילד חוגג יום הולדת לגיל 13 צריך לחשוב על רעיון מקורי שהולם יותר את הגיל של הילד.

אדרנלין בשטח | ימי כיף | ימי גיבוש | הפעלות ליום הולדת WhatsApp-Image-2019-06-22-at-11.24.08-1024x680 ימי הולדת למתבגרים בלוג הפעלות ליום הולדת ימי גיבוש ימי כיף ימי כיף לעובדים סדנאות מנהלים פיינטבול

כמענה לצורך זה, מציעה קבוצת אדרנלין בשטח מגוון חבילות של הפעלות ימי הולדת. יום הולדת אתגרי זה בדיוק מה שמתאים לגילאי העשרה. פנקו את הילד או הילדה עם יום כיף אתגרי בפארק האתגרים "אקסטרים לנד" בחולון. מגוון אטרקציות ופעילויות אתגריות מתאימות לקבוצות גדולות וקטנות של ילדים: משחקי פיינטבול, קירות טיפוס, תחרות קארטינג פדלים, מתקנים מתנפחים, ירי למטרות במגוון כלי נשק ועוד.

הפעילויות של קבוצת אדרנלין בשטח מתאימה לקבוצות גדולות וקטנות של ילדים: קבוצות של עד 20, עד 30, עד 40 ועד 50 איש.

להזמנת יום הולדת אתגרי חייגו 1-700-50-56-50
 

יכול לעניין אותך

פיינטבול הוא משחק לחימה

פיינטבול מלא בכיף ואדרנלין פיינטבול הוא משחק לחימה, הוא פותח באמצע שנות השמונים ונעשה פופולארי במיוחד בקרב ילדים ובני נוער חובבי משחקי מחשב ומשחקי פעולה בקונסולות משחק.

קרא עוד »
לייזר טאג

לייזר טאג כיפי במיוחד

לייזר טאג כיפי במיוחד את הלייזר אנחנו מכירים בהמון מובנים: הסרת שיער בלייזר, טיפולי לייזר רפואיים, חיתוך בלייזר ועוד. אך האם ידעתם שלייזר משמש בתור

קרא עוד »
חייגו