ימי הולדת לכל גיל אדרנלין בשטח

ימי הולדת לילדים

הפקת יום הולדת לילדים בימינו הוא אירוע מרוכב ומסובך, ואין הורה שלא למד את זה על בשרו בשלב זה או אחר. אם בגיל 4 עוד יכולנו להזמין את כל החברים מהגן לגינה או לג’ימבורי, ולתת לליצן כזה או אחר להפעיל אותם, בהגיעם לגיל 7 בערך, הדרישות משתכללות. בהתחלה ימי הולדת לילדים שלנו נראו לנו כדבר נחמד. הזמנו קצת משפחה, אולי קצת חברים, הייתה עוגה, כולם שיחקו… ככל שהזמן עובר והילדים גדלו, הבנו שימי הולדת לילדים זה כבר לא כזה פשוט, ושלבד אנחנו כבר לא יכולים לספק אותם. 

ימי הולדת לגדולים ולקטנים

אז סיכמנו שימי הולדת לילדים קטנים הם, עדיין, עניין פשוט יחסית. אבל מה עם הגדולים? איזה יום הולדת לילדים אפשר לחגוג לבנים ובנות בגיל 10 ומעלה? כמה עבודה מצריכה הפקת יום הולדת לילד בן 12 או ילדה בת 14? מסתבר שאפשר לחגוג גם בגילאים האלה, ולהוציא גם אותם מרוצים, בהשקעה לא כל כך גדולה. בגילאי העשרה, הילדים כבר לא כל כך רוצים את המסיבות “הרגילות”, בהם הייתה הפעלה מרכזית, לפעמים בנושא מסוים הקרוב לליבם, ובעצם זה נראה להם ילדותי פתאום להתחפש לאבירים ולצוד דרקונים, או לשחק בנסיכות ורודות וענוגות, גם אם זה היה מגניב לחלוטין בשנה שעברה… 

ימי הולדת לכל גיל

מה הילדים אוהבים?

הילדים של היום אוהבים מה שהם רואים בטלוויזיה, נקודה. ומה שהם רואים זה תחרות, אקשן, הישרדות, ספורט וכו’. הפעלות ימי הולדת לילדים גדולים יכולים להיות מגניבים, לא יקרים, ולא מסובכים להפקה, אם רק נתאים אותם לילדים. תראו מה יקרה אם תציעו לילדים שלכם יום הולדת בסגנון הישרדות… העיניים שלהם ידלקו ופתאום כל רעיון יום ההולדת שאולי כבר נחשב בעיניהם ל”תינוקי” מדי, יראה שוב מגניב וראוי לחלוטין. כך יקרה גם תציעו להם יום כיף של ספורט אתגרי, אירוע מאסטר שף, או משחק פיינטבול קבוצתי לכל הכיתה, ופיצה לאחריו. 

ימי הולדת לילדים בכל גיל

הרעיון הוא לאפשר לבני נוער, בגילאי 11 ומעלה, ולפעמים אף בגילאים צעירים יותר, לעשות משהו כיפי, שירגיש כמו משהו שמבוגרים עושים, ושלא יראה כמו ימי הולדת לילדים, או כמו משהו שאחיהם הקטנים עשו כמה חודשים קודם לכן. הם מרגישים גדולים, אז תנו להם יום הולדת מתאים! 
ההיצע קיים, המחירים לא בשמיים, וההנאה גדולה ומובטחת. מזל טוב!
Made with
GS ❤