1-700-50-56-50

ימי הולדת לילדים בני 9

אדרנלין בשטח | ימי כיף | ימי גיבוש | הפעלות ליום הולדת IMG_20190707_231019_249-1024x1024 ימי הולדת לילדים בני 9 בלוג הפעלות ליום הולדת ימי גיבוש ימי כיף ימי כיף לעובדים סדנאות מנהלים פיינטבול

ימי הולדת לילדים בני 9

גיל 9 הוא גיל ביניים – הילד כבר לא קטן וטרם הגיע לגיל ההתבגרות. בגילאים אלו קשה במיוחד למצוא אטרקציות ופעילויות למסיבות יום ההולדת. קשה, אבל אפשרי… מה אוהבים ילדים בני 9? בגיל זה הם מבלים שעות בריצה, השתוללות והשתובבות – יש להם הרבה אנרגיות ובאמצעות התנועה והקצב המהיר הם נותנים להן מפלט.

זאת הסיבה שהכי כדאי לבחור בשביל מסיבת יום ההולדת לילד בן 9 בפעילות אתגרית-ספורטיבית.

אדרנלין בשטח | ימי כיף | ימי גיבוש | הפעלות ליום הולדת לייזר_טאג_ילדים_2_500x369 ימי הולדת לילדים בני 9 בלוג הפעלות ליום הולדת ימי גיבוש ימי כיף ימי כיף לעובדים סדנאות מנהלים פיינטבול

מה יכולה להציע לכם חברת אדרנלין בשטח?

אם אתם מחפשים אנרגיות ומסיבות ימי הולדת גדושות באדרנלין, קבוצת אדרנלין בשטח מזמינה אתכם, הורים יקרים, להפתיע את הבן או הבת עם יום כיף בפארק האתגרים שלה – extreme לנד. ימי הולדת לילדים בני 9 יכולים לכלול בילוי עבור כיתה שלמה של ילדים בפארק האתגרים והשתתפות במגוון האטרקציות שמחכות להם כאן: מתחם של משחקי לייזר טאג, קירות טיפוס, מתקנים מתנפחים, מסלולים אתגריים ועוד. חבילת יום הולדת אתגרי מחכה לכם כאן.

אפשר גם לערוך את הפעילות בכל אזור אחר בארץ – מפעילי קבוצת אדרנלין בשטח יבואו עם כל הציוד לקיום הפעילות. כמו כן, אפשר לכלול במסגרת ימי הולדת לילדים בני 9 גם תחרויות ומשחקי חברה ברוח ספורטיבית תחרויות שקים, חפש את המטמון ועוד. המפעילים של אדרנלין בעלי כישרון טבעי לרתק ילדים ולסחוף אותם עם מגוון הפעלות ופעילויות מהנות במיוחד.

הרימו טלפון ונשמח לעמוד לשירותכם – יום הולדת לגיל 9 עם קבוצת אדרנלין בשטח: 1-700-50-56-50

 
Call Now Buttonחייגו