יום הולדת אתגרי

יום הולדת לגיל 12

הילד בקרוב צפוי להיות בן 12? הילדה שלכם לא מפסיקה להתרגש ולשאול איזו הפתעה הכנתם לה לרגל יום הולדתה? זו ההזדמנות שלכם, ההורים, לשמח את הילד ולהפתיע אותו עם יום הולדת בלתי נשכח ברוח אתגרית ותוססת – בדיוק כמו שהילדים אוהבים!

<

  הילד חוגג יום הולדת 12?

  עריכת יום הולדת אתגריים לילדים בכול הגילאים החל מגיל 9 זו המומחיות שלנו בקבוצת אדרנלין בשטח. לאדרנלין בשטח ניסיון עבודה עשיר עם ילדים, יכולת מרשימה בהפעלת קבוצות גדולות של ילדים וניסיון בהפקת יום הולדת ברמה מקצועית ותוך הקפדה על כל כללי הבטיחות הנדרשים.

  החברה מציעה שפע פעילויות שכל ילד חולם עליהן. ילדים בגיל 12 כבר מרגישים מבוגרים מספיק לבצע את כל הפעילויות שמתאימות למבוגרים. אכן אין שום מניעה מילדים בגיל זה להשתתף בקרבות ירי כגון, פיינטבול ולייזר טאג, הילדים בהחלט כבר יכולים לטפס על קירות טיפוס שבפארק האתגרים שלנו בחולון, וכמובן, להשתתף בכל פעילות ספורטיבית נוספת המבורכת בכול גיל.

  חברת אדרנלין בשטח מארגנת ומפיקה עבור הילד שלכם את יום ההולדת המושלם. יום הולדת לגיל 12 כוללים מגוון פעילויות לבחירתכם: כך ניתן לשלב ביום אחד מספר פעילויות מסוגים שונים כגון פארק חבלים ולסיים את היום החגיגי בארוחת קייטרינג מפנקת עם מטעמים שילדים אוהבים במיוחד.

  מסיבות יום הולדת עד הבית

  חלק מהפעילויות במסגרת יום הולדת לגיל 12 ניתנות ליישום גם בחצר הביתית וגם בחורשה שבשכונת המגורים שלכם. בחרו את המקום לאירוע וצוות אדרנלין בשטח יספק לכם מסיבת יום הולדת עד הבית בנוחות מקסימאלית. בתוכנית ניתן לכלול את מכלול הפעילויות שמציעה אדרנלין בשטח דוגמת: ירי ספורטיבי למטרות, משח קי משימות וצוות הישרדות ועוד – הכול פרט לאטרקציות הניתנות ליישום אך ורק בפארק האתגרים, למשל, קירות טיפוס.

  Made with
  GS ❤