1-700-50-56-50

ימי גיבוש לקבוצות

ימי גיבוש לקבוצות

רוצים להגביר את היכולת הביצועית של אנשי המשרד? ימי גיבוש לקבוצות וצוותי עובדים יעזרו לכם בכך וגם יסבו הנאה רבה למשתתפים של יום כיף.

במשך כל השנה המשרד שלכם פועל ללא הפוגה. התרעננות קצרה של יום אחד ועיסוק בפעילות אתגרית וספורטיבית יעזרו לעובדים שלכם לצבור כוחות חדשים, לקחת נשימה ולפתוח את היום שאחרי עם חיוך על הפנים.

אדרנלין בשטח | ימי כיף | ימי גיבוש | הפעלות ליום הולדת יום-גיבוש-לאגד-3.12-10.jpg00-7 ימי גיבוש לקבוצות בלוג הפעלות ליום הולדת ימי גיבוש ימי כיף ימי כיף לעובדים סדנאות מנהלים פיינטבול

 

ימי גיבוש לקבוצות וצוותי עובדים

זה הזמן לשבור שגרה עם אדרנלין בשטח! משחקי פיינטבול? שייט קיאקים? טרקטורונים? תחרויות ירי? משחקי ניווט ומשחקי חברה? מסלולי אתגרים, מתנפחים וקירות טיפוס? אלו רק חלק מההפתעות שאדרנלין בשטח מכינה עבורכם.

אפשר לקיים ימי גיבוש לכל סוגי הקבוצות ב- Extreme לנד – פארק האתגרים בחולון, או לבחור בכל מקום אחר בארץ והמפעילים של אדרנלין יגיעו אליכם עם הציוד והאבזור הנדרשים.

התקשרו ותאמו את המועד של יום כיף – אדרנלין בשטח לשירותכם: 1-700-50-56-50

יכול לעניין אותך

ימי כיף מיוחדים

ימי כיף מיוחדים עם אדרנלין כאשר מתכננים ימי כיף מיוחדים, חובה לחשוב בצורה לא שגרתית ולא סטנדרטית, אחרת יום הכיף צפוי להיות משעמם עבור המשתתפים.

קרא עוד »

ימי הולדת לגיל 10

יום הולדת לגיל 10 ילדיכם בן 10 ואתם רוצים לערוך עבורו יום הולדת אתגרי כייפי ולא שגרתי? יום הולדת לגיל 10 הוא מומחיות בחברת אדרנלין בשטח,

קרא עוד »
ימי כיף במרכז

ימי כיף לעובדים במרכז

ימי כיף לעובדים במרכז להינות ממה שיש למרכז להציע ימי כיף לעובדים במרכז הן תמיד סיבה לחגיגה, המרכז מלא במקומות ייחודים, פעילויות שונות ובלתי שגרתיות,

קרא עוד »
חייגו