1-700-50-56-50

ימי גיבוש לעובדים – רעיונות

העובדים שלכם צריכים אויר אחת לכמה זמן. אם לא תתנו להם תראו אותם נובלים לאט לאט, ובמילים אחרות, תיראו שהם פחות אפקטיביים ופרודוקטיביים בעבודה וגם חלק מהם ינשרו עם הזמן. לעובדים צריך להזרים דם חדש אחת לכמה זמן ואת זה עושים עם ימי גיבוש לעובדים.

למה? קודם כל כי כדאי שהם יכירו האחד את השני מעבר לעבודה. זה יגרום להם להרגיש יותר בנוח וזה ישפר את איכות העבודה שלהם, כי אין מי שלא עושה את מה שהוא עושה טוב יותר בסביבה שיותר נעימה לו. הם גם ירגישו שאתם משקיעים בהם אז יש לכם את כל הסיבות להפיק ימי גיבוש לעובדים אחת לכמה זמן.

 משחקים חברתיים לגיבוש

ימי גיבוש לעובדים יכולים לכלול פעילויות שונות אבל אם אתם רוצים לגבש אותם באמת, תנו להם לשחק האחד עם השני, משחקי קבוצות שגם יספקו להם אדרנלין. משחקי פיינטבול לדוגמא יכולים להיות פעילות מדהימה כחלק מיום גיבוש לעובדים, כי הם קבוצתיים, כי הם מלחמתיים וכי הם מפוצצים את המשתתפים באדרנלין.

אדרנלין בשטח | ימי כיף | ימי גיבוש | הפעלות ליום הולדת 1_1648286686-1024x1024-1 ימי גיבוש לעובדים - רעיונות בלוג ימי גיבוש ימי כיף לעובדים פיינטבול

ימי גיבוש לעובדים יכולים להיות גם משחקי לייזר טאג יכולים להיות כיפיים במיוחד, פעילויות אתגריות שדורשות דינמיקה קבוצתית, פארק חבלים, קירות טיפוס ומה לא… העידוד של המשתתפים האחד את השני, החוויה הכיפית שהם יחוו ביחד ובכלל, זה שהם יבלו באווירה אחרת, בנוף אחר מאשר הנוף שלהם כל יום בעבודה יהיו מדהימים.

סדנאות שטח

יש לא מעט חברות ועסקים שממוקמים בעיר והנוף אצלם הוא אורבני, ודווקא יציאה לשטח תהיה משהו אחר, משהו מיוחד ונוף שונה ממה שהעובדים רגילים להיות בו. ימי גיבוש לעובדים שכוללים סדנאות שטח יכולים להיות באמת ייחודיים.

ימי גיבוש לעובדים יכולים להיות עם סדנת בישול בפויקה, סדנא בה הם ילמדו איך להכין בכלל פויקה, מה המצרכים הדרושים, איך להחזיק את האש ובסופו של דבר הם ייהנו מסיר חם ומהביל עם כל טוב. ימי גיבוש לעובדים יכולים להיות גם עם סוג אחר של סדנאות שטח כמו סדנאות התמודדות עם תנאי לחץ מה שיאפשר להם לעבוד טוב יותר, סדנאות גיבוש ומנהיגות, סדנאות ספורטיביות ואחרות.

מי יפיק לכם את יום הגיבוש?

ימי גיבוש לעובדים הם עבודה למקצוענים. צריך לדעת מה להפיק ואיך להפיק, צריך לדעת מה מתאים לאיזו קבוצת עובדים, צריך לדעת להקשיב לצרכי הלקוחות וצריך שתהיה מהרגע הראשון אינטראקציה טובה בין כל הגורמים. רק חברה רצינית ומקצועית כמו גם עם ניסיון רב תוכל להציע לכם ימי גיבוש לעובדים ברמה גבוהה. היא תתאים לכם את מה שדרוש לכם, תפרוש בפניכם את כל האפשרויות ויחד איתה תגיעו להחלטות הנכונות. אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר. יום הגיבוש של העובדים שלכם צריך להיות הצלחה גדולה ולא פחות מזה!

יכול לעניין אותך

לייזר טאג יום כיף

יום כיף עושים באדרנלין

יום כיף עושים באדרנלין מחפשים פעילות מעניינת עבור יום כיף לעובדים? רוצים לצאת מהשגרה וליהנות? יום כיף עושים באדרנלין!  אם אתם מעוניינים להוציא את העובדים

קרא עוד »

הפעלות ליום הולדת מרגשות

הפעלות מרגשות ליום הולדת  הפעלות ליום הולדת  יום הולדת הוא יום מרגש, בייחוד בקרב ילדים. הם סופרים את הימים, מתכננים תכניות לפרטי פרטים ומייחלים ליום

קרא עוד »

יום הולדת 16

יום הולדת 16 הילדים שלנו גדלים מהר ויש האומרים אפילו מהר מידי. יום הולדת 16 הוא בדיוק הגיל הזה בו הצעדים לקראת עולם הבוגרים נעשים

קרא עוד »
Call Now Buttonחייגו