יום כיף סדנת בישול בפוייקה
ימי הולדת בבית
ימי כיף ביער בן שמן
תוכנית גיבוש ליומיים
רעיונות ליום כיף לעובדים, יום כיף ואתגר ליומיים בצפון
יום כיף ואתגר ליומיים בצפון
אדרנלין ארוחת קייטרינג

יום ראשון:

1. קבלת פנים- כיבוד קל

נקבל את המשתתפים בפריסה של כיבוד קל הכולל מגוון מאפים מתוקים ומלוחים יחד עם שתייה קרה וחמה.

2. משחקי משימות צוות-משחקי משימות קבוצתיות

משחקי משימות צוות הינם תחרות קבוצתית שתאתגר אתכם שכלית ופיזית משום שההצלחה במשימות תלויה בכל אחד מהחברים וביכולת שלכם לעבוד יחד.

זו דרך מצויינת להתחיל יום כיף באמצעות ליכוד ואיחוד חברי הקבוצה.

המשחקים מורכבים ממשימות קבוצתיות המצריכות את הצוות לבצע תכנון מקדים לכל משימה ומשימה. כל קבוצה צריכה לתכנן את דרכי פעילותיה תוך כדי שיתוף פעולה, עבודת צוות והומור. אתם הולכים לגלות דברים חדשים ומפתיעים על אנשים שאתם חושבים שאתם מכירים…

3. תחרות ירי ספורטיבי

תחרות ירי ספורטיבי הינה תחרות קבוצתית של ירי במצבים שונים. היא כוללת מספר שלבים ברמת קושי עולה. בתחרות ירי ספורטיבי ישנם מספר שלבים. בשלב הראשון מתבצע ירי למטרות בצורה חופשית למטרת אימון. בשלב השני הקבוצה מתחרה בקבוצה המקבילה בירי במצבים שונים כגון מרוץ שליחים, ירי בתמיכה קבוצתית ועוד.

בשלב השלישי מתקיים תחרות קבוצתית של ” השיכור ” ו “ירי בשיווי משקל “. תחרות ירי ספורטיבי משלבת ירי הדורש תכנון קבוצתי, אימון מקדים וביצוע משימות מגוונות, הירי מתבצע על מטרות בעזרת רובה צבע. הפעילות משעשעת מאוד ומתאימה לתכנית יום כיף.

4. ארוחת צהריים- סעודת אבירים

ארוחה בשרית כשרה, מפנקת ואיכותית בטבע הכוללת פריסה מלאה של שולחנות וכלים רב פעמיים, תוך הקפדה על עיצוב שולחנות מרהיב, מבית קייטרינג שף בטבע.

5. הגעה לנווה מדבר אחוזת בריאות בנגב

מבנה ייחודי ביופיו ובתכנונו המכיל שורה של בריכות מעוצבות המלאות במים תרמו מינראלים הנשאבים מעומק של 900 מטר בטמפרטורה של 39-4 מעלות.

6. הגעה לחוות ספינת המדבר “מאהל בדואי” שם נלון את הלילה באוהל אותנטי ומפואר באווירה מדברית מיוחדת.

7. ארוחת ערב בסגנון חאפלה בדואית

הארוחה כוללת סלטים, מנה עיקרית, שתייה קרה וחמה וקינוח.

הישיבה תתבצע על גבי מזרונים סביב שולחנות נמוכים בכלי חרס, כל זאת באוירה אותנטית ונעימה.

8. מסיבת ריקודים או תצפית אסטרונומית

לסיום יום כיף מעייף ומהנה נמשיך למסיבת ריקודים סוחפת הכוללת די ג’יי והגברה.

בסוף המסיבה נלון באוהל.

יום שני:

1. ארוחת בוקר בדואית ממנה נמשיך לטיול גמלים

ארוחה מפנקת הכוללת גבינות, פלטת ירקות, ביצים עשויות לבחירתכם, פיתות בדואיות חמות, שתייה קרה, שתייה חמה הכוללת תה צמחים מדברי וקפה מבושל.

2. מצפה רביבים

אתר מורשת המשחזר את סיפור ראשית ההתיישבות היהודית בנגב לפני קום המדינה-בשנת 1943. הסיור באתר מזמין את המבקר להתרשם מאותם מקומות אשר אוישו ונבנו על-ידי קבוצת הראשונים. תוכלו לבקר במערה הביזנטית אשר שימשה למגורים ולבית חולים וכן להכיר את סיפור המטוסים, תעלות הקשר, המפקדה ועמדות הקרב המתארים את דרכי ההגנה על המקום במלחמת השחרור.

מצפה רביבים נבנה כטירה המשחזרת את חיי הקיבוץ של פעם. את הסיור ניתן לפתוח או לסיים במיצג וידאו המתמצת את סיפורו של האתר מאז ועד היום, הכולל מפגש מרתק ומשעשע עם שחקן- חלוץ המשחזר את החיים במצפה, בשיתוף הקהל. משולב עם סיור במוזיאון וסרט

3. ארוחת צהריים

ארוחת צהריים בשרית במסעדה.

בסיום הארוחה חזרה הביתה.

    Made with
    GS ❤