1-700-50-56-50

המסלול הינו מסע אתגרי המלווה בתחרות ניווט, תחרות משימות צוות, תחרות פינטבול ועוד. המסע יוצא מנקודת מפגש שלכם. כל התחרויות הינן תחרויות קבוצתיות למשך כל היום. כל קבוצה מקבלת כתב חידה שיוביל אותה למספר תחנות אתגר.  המשימות מלוות בניקוד שנאסף לאורך כל תחנות. בכל תחנה על הקבוצה לבצע תחרות מול הקבוצות האחרות ורק כאשר הקבוצה מנצחת במשימה היא מקבלת כתב חידה נוסף שמוביל אותה לנקודה הבאה.

שלב א – הקבוצות מקבלות כתבי חידה שמובילים אותן ליעד א

1. קבלת פנים- כיבוד קל נקבל את המשתתפים בפריסה של כיבוד קל הכולל מגוון מאפים מתוקים ומלוחים יחד עם שתייה קרה וחמה. 

2. משחקי פיתוח צוות- משחקי משימות קבוצתיות המשחקים מורכבים ממשימות הבנויות על חשיבה קבוצתית ועבודת צוות. התחרות מתקיימת בין שתי הקבוצות בו זמנית. הפעילות הינה משעשעת מאוד ומומלצת לגיבוש. זו דרך מצויינת להתחיל יום כיף באמצעות ליכוד ואיחוד חברי הקבוצה. המשחקים מורכבים ממשימות קבוצתיות המצריכות את הצוות לבצע תכנון מקדים לכל משימה ומשימה. כל קבוצה צריכה לתכנן את דרכי פעילותיה תוך כדי שיתוף פעולה, עבודת צוות והומור.

שלב ב – הקבוצות שוב יוצאות לשטח עם כתב חידה נוסף המוביל אותן ליעד ב

3. משחק פיינטבול- משחק לחימה ברובי צבע המשתתפים יחולקו לקבוצות ויתחרו קבוצה מול קבוצה במשחק לחימה עם רובה כדורי צבע. משחק הפיינטבול הינו מגבש ומלא באדרנלין. המשחק מורכב ממספר מערכות קרב, לפני כל מערכה הקבוצה מקבלת משימה לביצוע. כל קבוצה צריכה לתכנן את אופן ביצוע המשימה תוך כדי חלוקת תפקידים ומשאבים לחברי הקבוצה. לאחר המשימה הקבוצה מבצעת הפקת לקחים למשימה הבאה. 

שלב ג – הקבוצות שוב יוצאות לשטח עם כתב חידה נוסף המוביל אותם ליעד ג

4. ארוחת צהריים מאוחרת ארוחה מלאה בשטח. ארוחה בשרית כשרה, מפנקת ואיכותית בטבע הכוללת פריסה מלאה של שולחנות וכלים רב פעמיים, תוך הקפדה על עיצוב שולחנות מרהיב, מבית קייטרינג שף בטבע. 

שלב ד – הקבוצות שוב יוצאות לשטח עם כתב חידה נוסף המוביל אותן ליעד ד

5. מעגל מתופפים בסיום הפעילות נהנה מהפעלה של סדנת מעגל מתופפים סוחפת חושים. במהלך הסדנא הקבוצה לומדת לתופף במקצבים שונים, בליווי מנחה מקצועי. 

 

[ גלריית תמונות]

חייגו