1-700-50-56-50

יום כיף עושים באדרנלין

יום כיף עושים באדרנלין

מחפשים פעילות מעניינת עבור יום כיף לעובדים? רוצים לצאת מהשגרה וליהנות? יום כיף עושים באדרנלין!  אם אתם מעוניינים להוציא את העובדים בחברה ליום כיף שונה ומיוחד, פארק אתגרים אדרנלין בשטח הוא המקום שאתם צריכים.

יום כיף באדרנלין בשטח

פארק אתגרים אדרנלין בשטח נמצא באזור המרכז (חולון), הפארק מונה שטח עצום, בו תוכלו להיחשף למגוון רחב של פעילויות אתגריות מהנות ויחד עם זאת מפתחות מחשבה ועבודת צוות.

צוות המדריכים בפארק אתגרים אדרנלין בשטח יוצרים ימי כיף אתגריים ומהנים במיוחד, שבהם משתלבים משחקי חברה, ששמים דגש על עבודת צוות, פיתוח חשיבה למען הכלל וסיוע אחד לשני בתוך צוות, על מנת לחזק את עבודת הצוות מחוץ לפארק ולהעביר את הכלים הללו אל המגרש האמתי: מקום העבודה.

ימי כיף בפארק אתגרים

כפי שכבר אמרנו פארק אתגרים אדרנלין בשטח מונה שטח גדול, בו מגוון פעילויות אתגריות שוברות שגרה ומהנות, כגון: פארק חבלים אתגרי, פארק חבלים נחשב כפעילות אתגר כיפית במיוחד וחוץ מההנאה, היא מפתחת אצל העובדים ערך מוסף של עבודת צוות יחדיו וסיוע אחד לשני על מנת להגיע למטרה. ישנם הרבה אנשים שפוחדים מגובה ומבחינתם המסלול הוא דבר בלתי אפשרי, אך בזכות עבודת הצוות והסיוע של החברים, הם מצליחים להתגבר על הפחדים ולסיים את המסלול בגבורה ולכן פארק חבלים נחשב כפעילות כיפית ליום כיף, אך יש בה הרבה מעבר לכיף. בנוסף לפארק חבלים בפארק אתגרים אדרנלין בשטח העובדים יוכלו ליהנות ממשחקי לייזר טאג, בהם הם יתחלקו לקבוצות ויצטרכו לפעול יחד בעבודת צוות על מנת לנצח את המערכה, לפני כל מערכה העובדים יצרו טקטיקת עבודה על מנת לנצח את המערכה מול הקבוצה היריבה.

בפארק יש עוד מגוון פעילויות שבהם הצוות יכול גם ליהנות מהפעילות עצמה וגם מעבודת הצוות, כגון: משחקי לייזר טאג, קיר טיפוס ועוד.

יום כיף ללא דאגות

כאשר אתם סוגרים יום כיף עם פארק אתגרים אדרנלין בשטח אתם יכולים להיות רגועים ולא תצטרכו לדאוג לשום דבר. אנחנו דואגים לכם לפעילויות, שתיה, נשנושים, אוכל וכל שעליכם לעשות הוא להגיע יחד עם כל הח'ברה וליהנות.

אדרנלין בשטח | ימי כיף | ימי גיבוש | הפעלות ליום הולדת %D7%99%D7%95%D7%9D-%D7%9B%D7%99%D7%A3 יום כיף עושים באדרנלין אירועי בנות מצווה אירועי בני מצווה בלוג הפעלות ליום הולדת חגיגות בר מצווה יום הולדת אתגרי ימי גיבוש ימי כיף ימי כיף לעובדים לייזר טאג סדנאות מנהלים פיינטבול פעילויות לילדים   

לפרטים והזמנות חייגו 1700-50-56-50 

 

יכול לעניין אותך

יום כיף חברת גוגל

יום כיף לחברת גוגל ! עם עובדי חברת גוגל ישראל אשר הגיעו לאדרנלין בשטח ליהנות מפעילות חווייתית אצלנו באדרנלין בשטח התכנית כללה קרבות לייזר טאג

קרא עוד »
Call Now Buttonחייגו