1-700-50-56-50

יום כיף סדנת הישרדות ביער

1. פינת זולה מפנקת- נקבל את פני המשתתפים בפריסה של פינת זולה מפנקת הכוללת מחצלות, כריות, אוהל לייקרה, מגוון משחקים וירחונים, שם יוכלו לנוח ולהירגע לקראת יום כיף מלא באדרנלין. פינת הזולה כוללת כיבוד קל של מאפים מלוחים ומתוקים עם שתייה קרה וחמה.

2. סדנת הישרדות ביער– המשתתפים יחולקו למספר קבוצות המתחרות זו בזו. משחק ההישרדות היינו משחק המורכב ממספר רב של משימות קבוצתיות תוך שילוב של תחרות ניווט קבוצתית הכוללת פתרון כתבי חידה ומשחקי חשיבה. במהלך התחרות על הקבוצות לנווט ולהגיע למספר נקודות ציון הפרוסות ביער ולבצע משימות קבוצתיות כגון:תחרות ירי ספורטיבי למטרות,תחרות חץ וקשת ומשימות פיתוח צוות. על הקבוצות לבצע תכנון מעמיק במטרה להגיע לכל נקודות הציון בזמן מינימום ולפתור את המשימות המשולבות לאורך סדנת ההישרדות. את סדנת ההישרדות ניתן לבצע במספר רמות קושי שונות ומגוון יערות רחב בכל הארץ.

3. ארוחת צהריים– סעודת אבירים
ארוחה בשרית כשרה, מפנקת ואיכותית בטבע הכוללת פריסה מלאה של שולחנות וכלים רב פעמיים, תוך הקפדה על עיצוב שולחנות מרהיב

אדרנלין בשטח | ימי כיף | ימי גיבוש | הפעלות ליום הולדת bnymitsva-2 יום כיף סדנת הישרדות ביער

להלן פירוט תוכנית סדנת ההישרדות

שלב א- חלוקה לקבוצות- נחלק את המשתתפים למספר קבוצות המתחרות ביניהן.

שלב ב- נקיים הדרכה מקצועית על עולם הניווט, בה נלמד את המשתתפים את הפרטים הבאים: קראית מפה,התמצאות בשטח, תכנון מסלולי הליכה ועוד.

שלב ג- על כל קבוצה לבצע תכנון מדויק של מהלך המסלול שלהם על מנת להגיע לנ.צ. בדרך המהירה והטובה ביותר.

שלב ד- כל הקבוצות יוצאות למשימה כאשר בכל נ.צ. מחכה לקבוצה משימה קבוצתית בסגנון הישרדות כגון: משימות פיתוח צוות, תחרויות ירי ספורטיבי ,תחרות חץ וקשת ומשימות חשיבה והגיון. בכל נ.צ. על הקבוצה לסיים בהצלחה את המשימה על מנת לקבל אישור להמשך המסלול לנ.צ. החדש. הקבוצה המנצחת היא הקבוצה שסיימה בהצלחה את כל המשימות בכל התחנות במינימום זמן.

הפעלות וימי גיבוש לימי כיף עם קבוצת אדרנלין בשטח

 

חברת אדרנלין בשטח מפיקה אירועים לימי כיף כבר מעל 20 שנה. באדרנלין יש אפשרות לקיים את האירוע בפארק האתגרים של אדרנלין באחד או יותר מתוך עשרה מתחמי פעילות אתגריים. פארק אקסטרים באווירה של טבע במרכז הארץ עם דגש על מקצועיות וניסיון עשיר של צוות העובדים באדרנלין בשטח, לתכנון והפקת אירוע בלתי נשכח. פארק אתגרים חולון הוא המקום המתאים לאלה שרוצים לקיים אירוע בלתי נשכח, מי שמבקש אירוע שונה, לא עוד אירוע במועדון, מי שרוצה שידברו על האירוע שלו שנים אח”כ. בפארק אתגרים ניתן לקיים התכנסות לפני ו/או אחרי הפעילות ולחגוג בדיוק כמו שחלמתם.

פירוט מגוון האטרקציות לימי כיף בפארק אתגרים אדרנלין בשטח:

[ גלריית תמונות יום כיף סדנת הישרדות ביער]

Call Now Buttonחייגו