מקומות עבודה רבים נוהגים לצאת מעת לעת לפעילויות העשרה לעובדים ולימי גיבוש לכל מחלקה. יום כיף מחלקתי מיועד לפעילות מחוץ למשרד או לארגון. היציאה משגרה מרעננת את האווירה בארגון ומוסיפה רבות להיכרות הבין אישית בין העובדים והממונים עליהם. יום כייף מחלקתי במתחם המשלב פעילות אתגרית מהנה, מוציאה את המיטב שבכל אחד מהמשתתפים ומאחד אותם סביב חוויה טובה ומשותפת.

יום כיף מחלקתי אתגרי

יום כיף מחלקתי בסגנון אתגרי, משלב התנסות בפעילויות מרתקות שלא נתקלים בהן ביום יום. חברת אדרנלין בשטח מציעה ימי ספורט אתגריים, קרבות פיינטבול, ירי בתותחי לייזר טאג ועוד מגוון של פעילויות אתגריות המשלבות את הדמיון, היצירתיות ואת כושר המנהיגות.

מטרת ימי הכיף המחלקתיים הניתנים לביצוע אצלנו במתחם או ימי כיף בטבע היא לחבר בין האנשים, להעלות להם את המורל וליצור להם חוויות נוספות מחוץ למסגרת העבודה. מטרה זו חשובה ביותר כיוון שהיא תורמת רבות הן למשאב האנושי בארגון והן לחברה עצמה.  הוכח כי חברה המשקיעה בעובדיה מעצימה את תחושת ההזדהות עם הארגון בקרב העובדים ואת גאוות היחידה.

יום כיף מחלקתי מהווה בסיס איתן לחיזוק האמון בין העובד למעסיקים שלו ובין העובד לשאר חבריו בצוות.

מתגבשים עם יום כיף מחלקתי

במתחם האתגרי של חברת אדרנלין בשטח ניתן לקיים גם יום כיף מחלקתי וגם ימי גיבוש כללי לעובדים. כלומר, ניתן להפעיל מחלקה אחת בכל פעם או ליצור קבוצות של כל עובדי החברה ולהעבירן בתחנות השונות. כל קבוצה יכולה להתחרות זו בזו ולבסוף להעניק פרסים לקבוצה המנצחת לצד פרסי ניחומים לקבוצות המפסידות. בכל הפעילויות הללו ניתן לראות ולגלות חשיבה אסטרטגית, כושר מנהיגות וחשיבה מחוץ לקופסה. תכונות שהן הכרחיות בחברות בהן פעילותן מושתת על חשיבה יצירתית וגמישות מחשבתית.

פעילות חוץ משרדית זו מאפשרת לעובדים להמציא את עצמם מחדש, לחזק את הקשר בינם לבין עצמם ובינם לבין הארגון. מעבר לכך, היא משלבת המון הנאה ושמחה, מעלה את המורל ומכניסה רוח חדשה לחברה ולעובדיה.

Made with
GS ❤