1-700-50-56-50

יום כיף במשחקי לייזר טאג

יום כיף במשחקי לייזר טאג

שמעתם על משחקי לייזר טאג? אם לא, כדאי שתכירו! ואם כן ועדיין לא יצא לכם לשחק, אתם חייבים להתנסות לפחות פעם אחת בחייכם במשחק המטורף הזה. אז, מזה משחק לייזר טאג? משחק המהווה פעילות מרגשת ומהנה שמציעה חוויה מטורפת של תחרות, הרפתקאות וחיבור חברתי. זהו משחק חברתי בעיקר שמתאים לכל גיל ומתמקד בשימוש באמצעות ירי לייזר ל״פגיעה״ ביריבים והתקדמות במשחק.

נהנים מהמשחק בשטח פתוח, כמו למשל בפארק אתגרים אדרנלין בשטח חולון. הכיף מתחיל כבר בהכנה למשחק כאשר הצוות המשתתף במשחק מקבל את הציוד, נשקי לייזר איכותיים ונורות צבעוניות. כל משתתף באותו הרגע מתחיל כבר לקבל את החשק לנצח ומתחיל עוד לפני תחילת המשחק לחפש את הזוויות הטובות ביותר כדי לפגוע ביריבים ולא להיתפס במהלך המשחק.

כללי משחק לייזר טאג פשוטים מאוד ולא דורשים יותר מדי: תפוס או שתצא מהמשחק! יש להגן על נקודות החיים ולהתמקד בקבלת הנקודות באופן מהיר ככל הניתן. המשחק מעודד תרגול פיזי, שיתוף פעולה ופיתוח אסטרטגיות. הוא גם מסייע בחידוש הקשרים החברתיים והתחברות לקבוצה. תכנון מסלול, הסתננות וזיהוי מהיר של היריבים מהווים חלק מהכישורים החיוניים להצלחה במשחק.

על מנת להימנע מפציעות ולשמור על רמת ביטחון סבירה, על המנהלים לתת הדרכה קצרה וברורה לפני תחילת המשחק. כמו כן, עליהם לספק ציוד בטיחות, כגון: משקפי מגן כדי להמנע מפציעות בעיניים.

בסופו של דבר, משחקי לייזר טאג הם דרך מצוינת לבלות זמן איכות עם חברים ומשפחה, לשחק כמו ילדים וליהנות מאתגר פיזי חוויתי. משחקי לייזר יכולים להיות גם חוויה נהדרת לצוותי עובדים או קבוצות לימודיות שמחפשות פעילות מחברת במסגרת ימי גיבוש לעובדים יום כיף לתלמידי בית ספר או סתם קבוצות חברים שרוצות לצאת לבלות וליהנות מפעילות משותפת.

אם אתם רוצים קצת אקשן ואדרנלין אל תהססו לשריין ביומן זמן למשחק לייזר טאג! בפארק אתגרים אדרנלין בשטח הממוקם בחולון תוכלו ליהנות מחווית משחק מדהימה המתאימה לכל מי שרוצה ליהנות ממשחק ברמה גבוהה ביותר. הפארק מקבל קבוצות עובדים, ילדים במסגרת חגיגות ימי הולדת, קבוצות מנהלים ועוד ועוד.

משחקי פיינטבול

לייזר טאג

עשרות לקוחות (פרטיים ועסקיים) כבר נהנו משירותיה המקצועיים של חברת אדרנלין בשטח, גם אתם מוזמנים!
לפרטים והזמנות חייגו 1700-50-56-50 או שלחו טופס צור קשר למשרד!

יכול לעניין אותך

אימון כיתות כוננות יום כיף פיינטבול

פיינטבול אחלה של יום כיף

פיינטבול אחלה של יום כיף פיינטבול: אידיאלי ליום כיף! מחפשים רעיונות ליום כיף מושלם עם החברים? אולי תנסו פיינטבול? פיינטבול היא דוגמא לפעילות אקסטרים חווייתית במיוחד, היא

קרא עוד »
חייגו