1-700-50-56-50

יום הולדת מקורי

יום הולדת מקורי

יום ההולדת שלכם או של הילדים מתקרב ואתם מתלבטים איך לחגוג? אין ספק שהמשימה של ארגון יום הולדת מקורי אינה פשוטה כל-כך. במיוחד לאור העובדה שמסיבות יום הולדת מתקיימות סביבנו כל הזמן והקושי להתעלות ולהיות מקוריים אינו קל. אנחנו בחברת "אדרנלין" מאמינים שימי הולדת צריכים להיות ימי הולדת מקוריים, שמחים, מרגשים ובעיקר ומעל הכל- מהנים. יש לנו מגוון רחב של פעילויות שהולכות לעשות לכם יום הולדת מקורי ברמה שאף פעם לא חוויתם. מוכנים לחגיגה בלתי נשכחת?

יום הולדת מקורי עם פעילויות אקסטרים

פעילויות האקסטרים שלנו מתאימות גם לבנות וגם לבנים ללא יוצא דופן והן הופכות כל חגיגה למקורית ויוצאת דופן. אז אם אתם מחפשים הפעלות לימי הולדת מקוריות ולא שגרתיות בואו אלינו. תגידו שלום ולא להתראות לליצן או למפעיל שמנסה להצחיק את כולם ובואו לחגיגה שבה כולם משתתפים ונהנים. בפעילויות שלנו אף אחד לא יושב בצד, כולם לוקחים חלק בפעילות ונהנים מזמן משותף ומגבש וכמובן מחגיגת יום הולדת מקורי למדי.

ימי הולדת כיתתיים

מתלבטים איך לארגן יום הולדת מקורי לכל הכיתה? יש רק דרך אחת לעשות זאת : ימי הולדת מקוריים הם ימי הולדת עם ספורט אתגרי! יום הולדת לייזר טאג, פעילות ברובי פיינטבול, קירות טיפוס, ועוד מגוון פעילויות שמתאימות לכל הכיתה, לכל הגילאים, לבנות ולבנים. אנו מזמינים אתכם אלינו לפארק אדרנלין ליהנות מכל הפעילויות האלו (ועוד רבות ואחרות), ליום הולדת שלא שוכחים בכל יום.

יום הולדת מקורי לכל המשפחה

מה שיפה בפעילויות האקסטרים שלנו בחברת אדרנלין הוא שהן מתאימות לכל הגילאים, ללא יוצא מן הכלל. גם הילד הקטן, גם המתבגר וגם הסבתא הצעירה ברוחה יכולים ליהנות מימי הולדת מקוריים מלאי עניין וריגושים. אם אתם מחפשים פעילות משפחתית מגבשת ומקורית ליום ההולדת הקרוב, אין ספק שאתם צריכים להגיע אלינו. מחכה לכם אצלנו צוות מדריכים נמרצים שהולך לעשות לכם שעות של כיף, הנאה והמון גיבוש משפחתי. הגיע הזמן לחשוב מחוץ לקופסה ולארגן יום הולדת שלא חוויתם מעולם, בדיוק כמו שמגיע לכם ולילדים שלכם. אנחנו מחכים לכם!

 
Call Now Buttonחייגו