1-700-50-56-50

יום הולדת לגיל 9 ברוח אתגרית

אדרנלין בשטח | ימי כיף | ימי גיבוש | הפעלות ליום הולדת paintball_laser_snifim_2 יום הולדת לגיל 9 ברוח אתגרית בלוג הפעלות ליום הולדת ימי גיבוש ימי כיף ימי כיף לעובדים סדנאות מנהלים פיינטבול

יום הולדת לגיל 9 ברוח אתגרית

יום הולדת ברוח אתגרית מקפיצה שמטריפה את החושים מחכה לילד שלכם בקבוצת אדרנלין בשטח. אדרנלין בשטח מפיקה יום הולדת לגיל 9 לכל ילד או ילדה שאוהבים ספורט ונהנים להתחרות ולבלות את הזמן במשחקים אקטיביים עם חבריהם.

כל סוגי הפעילויות למסיבת יום הולדת

אם החלטתם להפתיע את הילד שלכם השנה עם משהו יוצא דופן כדאי שתגיעו לאדרנלין בשטח. הפעלות יום הולדת לגיל 9 לקבוצות ילדים כוללות: משחקי פיינטבול, משחקי ירי ולייזר טאג, תחרויות קארטינג פדלים, משחקי חברה תחרותיים, קירות טיפוס מקצועיים, מסלולי הישרדות, מתנפחים וזאת רק חלק מהרשימה.

לאדרנלין בשטח יש את כל מה שצריך: ציוד, מדריכים ומפעילים מנוסים, ציוד בטיחות וכמובן, הרבה מצב רוח ואנרגיות!

אדרנלין בשטח | ימי כיף | ימי גיבוש | הפעלות ליום הולדת havilot_yom_huledet_laser_1 יום הולדת לגיל 9 ברוח אתגרית בלוג הפעלות ליום הולדת ימי גיבוש ימי כיף ימי כיף לעובדים סדנאות מנהלים פיינטבול   

בוחרים מקום לעריכת יום הולדת לגיל 9

אצלנו תוכלו לבחור מקום לעריכת יום ההולדת. אפשר להגיע עם הילדים לפארק האתגרים שלנו בחולון או לבחור לעשות יום הולדת לגיל 9 במקום אחר: בחצר או ביער כלשהו לבחירתכם.

הורים, אתם יכולים להרים אלינו טלפון כבר עכשיו ולבחור ביחד עם נציגי החברה את הפעילות המועדפת עליכם (או מספר פעילויות שיכולות להשתלב בתוך יום כיף לרגל יום הולדת לגיל 9).

התקשרו לאדרנלין בשטח ונציגנו ישמחו לעזור לכם לבחור את הפעילות המתאימה ביותר למסיבת יום ההולדת של ילדכם: 1-700-50-56-50

ום הולדת אתגרי לילדים מתאים לילדים בכל גיל

יום הולדת אתגרי לילדים עם חברת אדרנלין בשטח מאפשר לכם לארגן יום הולדת לילדים בגילאים 9 עד 13 לחגוג יום הולדת כמו גדולים. יום הולדת אתגרי לילדים הוא יום הולדת מיוחד, אתגרי ובלתי נשכח אשר כולל שימוש במתקנים מיוחדים, בציוד מגניב ומלווה במפעיל מקצועי אשר סוחף אחריו את הילדים ודואג לשתף אותם בפעילויות תוך שמירה על הבטיחות. אם אתם רוצים לחגוג יום הולדת אתגרי לילדים שמרגיש כמו אירוע של מבוגרים – יום הולדת עם אדרנלין בשטח מתאים במיוחד בשבילכם!

יכול לעניין אותך

רעיונות להפעלת ילדים

ילדים זה שמחה הילדים בני זמנינו מאופיינים בהתמכרות למסכים ולצגי מחשב, חיי החברה שלהם מתנהלים דרך מסכי הטלפונים הסלולריים. התמכרות אבסולוטית זו מונעת מהם להתנתק

קרא עוד »
חייגו