1-700-50-56-50

טיפים מומלצים לארגון יום כיף לחברות

אדרנלין בשטח | ימי כיף | ימי גיבוש | הפעלות ליום הולדת IMG_20161104_WA0001 טיפים מומלצים לארגון יום כיף לחברות בלוג הפעלות ליום הולדת ימי גיבוש ימי כיף ימי כיף לעובדים סדנאות מנהלים פיינטבול

במקרה ולא התברכתם בעובדת כוח אדם סופר יצירתית בעלת כושר ארגון גבוה, ראש פתוח ויחסי אנוש מעולים שתפיק לכם יום כיף לחברות מהסרטים, כנראה שתזדקקו לעזרה עבור האירוע הזה. ימי כיף לעובדים משחקים תפקיד חשוב ביותר בגיבוש שלהם כצוות ובמצב הרוח שהם קמים איתו כל בוקר ולכן לא תרצו לטעות בשלבי ההפקה שלו.

כך תתכננו בהצלחה יום כיף לחברות ותקטינו את הסיכויים לכישלון ואכזבות:

תקציב מוגדר מראש –  יום כיף לעובדי החברה הוא אכן מאוד חשוב, אך לא תרצו להכנס בעקבותיו לחובות רבים ומיותרים שיבואו על חשבון העסק שלכם. הקפידו שלא לחרוג מהתקציב שקבעתם בהתחלה גם כשיהיה מפתה להגדיל אותו פה ושם. עם זאת, היו נדיבים כמה שניתן! העובדים שלכם יעריכו אתכם יותר אם ירגישו שהשקעתם בהם…

חישבו מה משותף לעובדים שלכם –  אם למשל כולם נושאים באותו התפקיד בחברה, תוכלו למצוא פעילות הקשורה לתפקיד עצמו שתהיה קלילה והומוריסטית. אם אתם יודעים שיש להם חוויות משותפות מהעבודה או נושאים שהם נוטים להתבדח עליהם בשגרה היום יומית, נסו לשלב אותם בפעילויות. זה יגרום להם להרגיש מאוחדים ושיש מה שקושר ביניהם.

בידקו האם האירוע מתוכנן רק לעובדים או גם למשפחותיהם? מיותר לציין שאם יום כיף לחברות כולל גם ילדים בגילאים שונים, יש לקחת זאת בחשבון ולארגן פעילויות נפרדות עבור ילדים. היום חברות ההפקה השונות מסוגלות להציע מגוון רחב ביותר של אטרקציות לילדים כגון שולחנות משחק, מתקנים מתנפחים, דוכני איפור או קעקועים ועוד. אם תבחרו לוותר על הפעלה מיוחדת לילדים תסתכנו בחוסר סבלנות, בכי ועובדים שפורשים הביתה מוקדם מן המתוכנן דבר העלול להרוס ימי כיף.

חפשו קייטרינג איכותי – יום כיף לחברות הוא בדרך כלל יום ארוך ועמוס. לכן, סביר להניח שתיאלצו לדאוג לכמה וכמה ארוחות ונישנושים לכל היום וכמובן שלא תרצו להתפשר על טיב המזון, הכשרות או הכמות.

העסיקו חברת הפקה – למה לשבור את הראש לבד? ייתכן ותחשבו כי חברה להפקת אירועים היא הוצאה מיותרת. אחרי הכול, כמה קשה כבר לארגן איזו מסיבה קטנה וקצת אוכל? אך זכרו שרוב הסיכויים הם שאם אתם לא יודעים מה אתם עושים, אתם צפויים להוציא הרבה יותר כסף ממה שיכולתם אילו פעלתם בחכמה והשארתם את המלאכה למקצוענים.

מתכננים יום כיף לחברות? למה אתם מחכים? פנו עוד היום לחברות הפקה המתמחות באירועי כיף והסירו דאגה מלבכם, ביינתיים תיהנו מקצת טיפים מומלצים לארגון יום כיף לחברות .

 

 

 

יכול לעניין אותך

יום כיף לעובדים חברת ארינטה

יום כיף חברת ארינטה

יום כיף לעובדים חברת ארינטה יום כיף חברת ארינטה אשר הגיעו אלינו לחברת אדרנלין בשטח ליום מלא הנאה ואתגרים.עובדי החברה והמנהלים חגגו יום חברה ונהנו

קרא עוד »
חייגו