1-700-50-56-50

חגיגת גיל מצוות בפארק אתגרים

חגיגת גיל מצוות בפארק אתגרים

גיל המצוות, הינו הגיל בו הילד או הילדה נפרדים מן הילדות ועוברים אל העולם של “הגדולים”, בו הם מתחייבים על קיום מצוות. לשלב זה בחיים, מתלווה החגיגה הנהדרת לציון האירוע המשמח. את החגיגה כל אחד עושה באופן שהוא רוצה ויש ביכולתו, כגון: גן או אולם אירועים, חצר הבית, מסעדה ועוד. אבל..על חגיגת גיל מצוות בפארק אתגרים,  לחגוג בר מצווה בפארק אתגרים, אנחנו בטוחים שעוד לא ממש שמעתם בעבר. זוהי חגיגה, בלתי נשכחת, עם פעילויות שיש בהן המון אקשן, כיף והנאה רבה.

אדרנלין בשטח | ימי כיף | ימי גיבוש | הפעלות ליום הולדת פארק-אתגרים-אדרנלין-בשטח-500x500-1 חגיגת גיל מצוות בפארק אתגרים אירועי בנות מצווה אירועי בני מצווה בלוג הפעלות ליום הולדת חגיגות בר מצווה יום הולדת אתגרי ימי גיבוש ימי כיף ימי כיף לעובדים לייזר טאג סדנאות מנהלים פיינטבול פעילויות לילדים

 

חגיגת גיל מצוות בפארק אתגרים

חגיגת בר או בת מצווה בפארק אתגרים הינה חגיגה מיוחדת וללא ספק בלתי נשכחת, בעיקר עכשיו, בתקופת הקורונה, זהו זמן מושלם לחגוג באוויר הפתוח, יחד עם חברים קרובים ומשפחה קרובה, חגיגה מצומצמת, אבל כל כך מהנה. בפארק אתגרים אדרנלין בשטח ישנן מגוון פעילויות שוות גם לילדים וגם למבוגרים! כגון: לייזר טאג, פיינטבול, קיר טיפוס, טיפוס על פארק חבלים ועוד. הפארק מכיל מגוון פעילויות בשטחו העצום, ולכן אין מקום יותר פתוח והיגייני כדי לחגוג בו אירועי בני מצווה.

חגיגת מצוות באדרנלין בשטח

אדרנלין בשטח הינו פארק אתגרים, אשר משתרע על שטחים עצומים. הפארק ממוקם בצומת חולון, במרכז הארץ ומעניק מזה שנים רבות שירות לילדים, בני נוער ומבוגרים רבים, שרק רוצים לחגוג, לבלות וליהנות. חגיגת גיל מצוות בפארק אתגרים אדרנלין בשטח, בר מצווה ובת מצווה באדרנלין בשטח הינה חוויה בלתי נשכחת. בפארק ניתן לארגן קייטרינג איכותי, שולחנות מסודרים לישיבה, מוזיקה וכל מה שאתם זקוקים לו על מנת ליהנות כמה שיותר מן החגיגה.

רוצים לקבל פרטים על חגיגת מצוות בפארק אתגרים שלנו? חייגו 1700-50-56-50 ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!

 

יכול לעניין אותך

ימי כיף לייזר טאג

מה זה לייזר טאג?

בין אם זה יום גיבוש לעובדים שלכם שאתם רוצים להפיק ובין אם זה יום כיף של חברי ילדות, בין אם זה יום הולדת שאתם מארגנים

קרא עוד »
יום גיבוש לעובדים יום כיף לעובדים

משחקי פיינטבול באדרנלין

משחקי פיינטבול כשצבע, תנועה, והמון אדרנלין נפגשים זהו מתכון בטוח ליום מהנה במיוחד. לכן משחקי פיינטבול הפכו לפופולאריים מאוד בשנים האחרונות. הלחימה, האקשן, שיתוף פעולה בין חברי

קרא עוד »
חייגו