1-700-50-56-50

הפעלת קיר טיפוס לילדים

הפעלות מקוריות לילדים

למסיבות ימי הולדת או למסיבות כיתתיות ושכבתיות, משאירות את הילדים עם תחושה של חוויה עוצמתית. הפעלה מסוג קיר טיפוס לילדים מאתגרת את היכולות הפיזיות של הילדים ומעניקה להם ביטחון עצמי רב. פעילות קיר טיפוס ופעילויות אתגריות נוספות, מוסיפות מימד עצום לכל מסיבת יום הולדת בכל גיל. חברת אדרנלין בשטח מציעה מגוון חבילות לימי הולדת לילדים, מסיבות כיתתיות ופעילות בר או בת מצווה.

אדרנלין בשטח | ימי כיף | ימי גיבוש | הפעלות ליום הולדת קיר הפעלת קיר טיפוס לילדים בלוג הפעלות ליום הולדת סדנאות מנהלים פיינטבול

קיר טיפוס לילדים לא מה שחשבתם

יש הנוטים לחשוב כי קיר טיפוס מהווה אתגר גדול מידי לילדים וכי הוא מתאים אך ורק למבוגרים. ישנם מתקנים מתנפחים המדמים קיר טיפוס עבור ילדים. אנחנו בחברת אדרנלין בשטח מאמינים שכל אחד יכול לטפס לגובה על קיר טיפוס אמיתי. קיר טיפוס לילדים הוא חלק בלתי נפרד מהפעילות האתגרית אצלנו בפארק לפעילות אתגרית בשטח. כמובן, שאין אנו מכריחים לטפס עליו, אך מי שמעוניין יכול בהחלט להתנסות בחוויה. אנו דואגים לאבטח כל אחד שמטפס למעלה, מלווים אותו ומנחים אותו כיצד לטפס וכיצד לרדת חזרה בשלום. קיר טיפוס מחזק מאוד את הביטחון העצמי, מסייע לילדים להתגבר על קושי פיזי ומסייע להם לפתח יכולות אישיות.

כל הפעילויות בפארק האתגרים שלנו מתקיימות בליווי של מדריכים מקצועיים ומוסמכים. לפני כל פעילות אתגרית ניתנת הדרכה מקיפה תוך שימת דגש רב על כללי הבטיחות וחוקי המשחקים. פארק האתגרים שלנו הוא בטוח לילדים.

חוגגים ימי הולדת עם אדרנלין בשטח

הפעלות מיוחדות ושונות בפארק אתגרים משדרגות כל מסיבת יום הולדת בכל גיל. גם מבוגרים וגם ילדים נהנים מהאפשרות לצאת משגרה ולהתנסות בחוויות מאתגרות אשר אינם זמינות להם ביום יום. אנחנו בחברת אדרנלין בשטח מציעים למבוגרים ולילדים חוויות בלתי נשכחות והתנסות במגוון פעילויות כגון: קרבות לייזר טאג, פיינטבול, ירי בחץ וקשת, קארטינג פדלים, קיר טיפוס ועוד. ניתן לערוך מסיבות ימי הולדת בסגנונות שונים כגון הישרדות. ילדים מאוד מתחברים למסלול ההרפתקני ולבחון את היכולות שלהם במשימות אתגריות שונות. כאשר רוצים לחגוג יום הולדת סגנון שונה ומקורי ולאפשר לילדים ליהנות ולחוות חוויה מעצימה ומיוחדת, אין ספק שפארק אתגרים הוא המקום המתאים לכם. מוזמנים לתאם את המסיבה הבאה עם אדרנלין בשטח.

יכול לעניין אותך

ימי כיף לייזר טאג

לייזר טאג מה זה אומר

לייזר טאג: מה זה אומר לייזר טאג: כמה מילים על לייזר טאג? לייזר טאג זו פעילות אקסטרים חווייתית, בה יש קבוצות יריבות הנלחמות זו בזו

קרא עוד »
חייגו