אטרקציות לילדים בראשון לציון
ימי הולדת אתגריים
יום הולדת לגיל 11 בפארק אתגרים
ימי הולדת אתגריים

רוצים לתכנן הפעלות ימי הולדת אתגריים?
חברת אדרנלין בשטח תבנה עבורכם באחד מסניפיה תוכנית אישית של הפעלות לימי הולדת אתגריים ייחודים במיוחד בשבילכם, לחברת אדרנלין בשטח יש מגוון עצום של אתגרים ומלאים באדרנלין כגון: פיינטבול, לייזר טאג, ועוד אדרנלין בשטח תהפוך את היום הולדת שלכם לחוויה בלתי נשכחת… 

חבילת הפעלות ימי הולדת לגילאי 7

חבילת הפעלות ימי הולדת לגילאי 10

חבילת הפעלות ימי הולדת למבוגרים

ימי ההולדת של חברת אדרנלין הם ימי ההולדת המיוחדים ביותר. במקום להזמין עוד מפעיל נדוש שלא מצליח לעניין את כולם, הבטיחו לילדיכם פעילות מהנה ומסעירה שבה כולם לוקחים חלק. 

ימי הולדת אתגריים לילדים

הפעילויות שלנו מתאימות לכל הגילאים וניתן להתאים אותן באופן אישי לקבוצת המשתתפים. ימי הולדת אתגריים הם הדבר החם ביותר בעולם חגיגות יום ההולדת, ואצלנו תמצאו את הפעילויות המעודכנות ביותר ואת המדריכים המקצועיים ביותר. 

רוצים יום הולדת שכולל משחק פיינטבול מסעיר? אולי דווקא מלחמת לייזר טאג? אתם יותר בקטע של קיר טיפוס? אין שום בעיה! את כל אלו (ועוד פעילויות רבות אחרות) תמצאו אצלנו בחברת אדרנלין. תכינו את הילדים ואת כל המוזמנים כי יום ההולדת הבא שלכם הולך להיות בהחלט משהו בלתי נשכח. 

ימי הולדת לכל המשפחה

מתכננים יום הולדת עם כל המשפחה אבל לא יודעים איך לעשות את זה? בואו נעשה את זה קל. פשוט תביאו את כולם אלינו לפארק אדרנלין המושקע שלנו ואנחנו כבר נדאג לכל השאר. הפעילויות המגוונות שלנו מתאימות לכולם, וכשאנחנו אומרים לכולם אנחנו לגמרי מתכוונים לזה. גם לסבתא המבוגרת, גם לדודה הפולניה וכמובן לבעל השמחה שהולך ליהנות ובגדול!

Made with
GS ❤