1-700-50-56-50

הפעלות לימי הולדת פיינטבול לייזר טאג

הפעלות לימי הולדת

אין ספק, כי חגיגת יום הולדת, לרוב, אמורה להיות עניין כיפי במיוחד. אבל, בלא מעט מקרים, במיוחד בגילאים המבוגרים יותר או בתקופות בהן יש רצף של חגיגות ימי הולדת, החגיגות-לכשעצמן הופכות למשעממות ולחסרות כל ייחוד. הפעלות לימי הולדת צריכות, אם כן, להיבחר בקפידה רבה, תוך התחשבות, לא רק בתקציב העומד לרשותכם, אלא גם בקהל היעד (כלומר המשתתפים במסיבת יום ההולדת – בנים / בנות, מבוגרים / בני עשרה / ילדים). עניין נוסף, ואף הוא עשוי להיות משמעותי בהקשר זה, יהיה כמות המוזמנים לחגיגה. קריטריון זה עשוי להיות רלוונטי בנוגע להחלטה היכן תרצו לחגוג – האם תרצו לחגוג את יום ההולדת בפארק אתגרי ייעודי, בחצר הבית או בחורשה / פארק / שטח ציבורי?

הפעלות לימי הולדת – מה חשוב לדעת בזמן הבחירה?
כאשר אתם מתכננים חגיגת יום הולדת, ברור שהדבר הראשון שאליו אתם מכוונים הוא הנאת המשתתפים בחגיגה. וזאת, מכיוון שאין דבר מעליב יותר לבעל/ת השמחה מאשר אורחים העומדים משועממים ומנסים להסתיר את הפיהוקים שלהם, לרוב, בלי הצלחה רבה מידי. הפעלות ימי הולדת הכוללות פעילויות אתגריות, באופן אוטומטי, מעלות את האדרנלין ואת רמת העניין אצל החוגגים, גם אם הם-עצמם אינם בהכרח משתתפים בהם באותו הרגע. למשל, תחרות טיפוס על קיר בין שני מתחרים נמרצים במיוחד יכולה לרתק אליה גם את שאר החוגגים המעודדים אותם בקריאות התלהבות. הפעלות לימי הולדת נוספות הכוללות פעילויות קבוצתיות אקטיביות יכולות להיות פיינטבול, לייזר טאג או כל תחרות אחרת בין שתי קבוצות.

אדרנלין בשטח | ימי כיף | ימי גיבוש | הפעלות ליום הולדת IMG_20190707_231019_249 הפעלות לימי הולדת פיינטבול לייזר טאג בלוג הפעלות ליום הולדת יום הולדת אתגרי לייזר טאג פעילויות לילדים

אדרנלין בשטח – הפעלות לימי הולדת שלא תמצאו במקום אחר
כבר מעל לשני עשורים שחברת אדרנלין בשטח מפיקה אירועים ומציעה הפעלות לימי הולדת של ילדים, בני נוער ומבוגרים. החברה מאפשרת לכם לקיים את האירוע המשמח בפארק האתגרי שלה (באחד מתוך עשרה מתחמי הפעילות האתגריים שלה הממוקמים ברחבי הארץ) או, לחילופין, לבחור לקיים את האירוע בחיק הטבע, בחורשה, בפארק, או אפילו בחצר הבית לכם (במקרים שהיא מתאימה לכך).
לנוחותכם, ובמטרה להפיק עבורכם את חגיגת יום ההולדת המושלמת, ניתן ליצור (בייעוץ של אחד מאנשי המקצוע שלנו) חבילת יום הולדת שכוללת מספר פעילויות מסוגים שונים.

עשרות חוגגים (מבוגרים, בני נוער וילדים) כבר נהנו מהפעלות ימי ההולדת של חברת אדרנלין בשטח, גם אתם מוזמנים!
לפרטים והזמנות חייגו 1700-50-56-50 או שלחו טופס צור קשר למשרד!

יכול לעניין אותך

יום כיף לעובדים יום גיבוש לעובדים

ימי גיבוש לעסקים

ימי גיבוש לעסקים אחת לשנה מקובל במרבית החברות להוציא את העובדים אל מחוץ למשרד לפעילות מהנה ומפנקת. ימי גיבוש לעסקים מאפשרים לצוותי העובדים להתאוורר, לנקות

קרא עוד »
חייגו