יום הולדת הוא תמיד סיבה למסיבה, בכל גיל. כל אחד אוהב לחגוג ביום הולדתו, וילדים במיוחד. ביום ההולדת ילדים אוהבים להרגיש מיוחדים, ובדרך כלל אנחנו, הורים, אוהבים להעניק להם את ההרגשה הזו. לכן אנו נרתמים למען הילד ומתכננים עבורו יום הולדת יפה ומושקע. כשמתכננים יום הולדת לילד או לילדה יש לחשוב על כמה פרטים מרכזיים: מקום החגיגה, מתנות יום הולדת, עוגת יום ההולדת וגם הפעלות ימי הולדת.

הפעלות ליום הולדת ,פיינטבול 3
הפעלות ליום הולדת

חשיבותן של הפעלות ביום ההולדת

אחד החלקים המרכזיים ביום הולדת הוא נושא ההפעלות. כדי שיום ההולדת יהיה מהנה ושמח, צריך להפעיל את הילדים בסוגים שונים של הפעלות ליום הולדת. במיוחד כשמדובר בילדים צעירים. כשאין תכנון ואין הפעלות מסודרות ביום ההולדת, אין למעשה במה למלא את החגיגה. אפילו מבוגרים שחוגגים יום הולדת מתכננים סוגים שונים של הפעלות שתהיינה מתאימות לאורחים כמובן, אז קל וחומר כשמודבר בילדים קטנים שיש צורך להעסיק אותם מצד אחד, וגם להסב להם הנאה ייחודית מהפעילות של יום ההולדת מן הצד השני.

סוגים שונים של הפעלות ליום הולדת

 קיימים סוגים שונים של הפעלות ליום הולדת, והן תלויות בגיל הילדים. הפעלות של ליצן או קוסם יתאימו יותר לילדי גן או ילדי בית ספר בכיתות נמוכות. הפעלות של מתנפחים (במידה וישנה אפשרות) יכולה להתאים לגילאים שונים – תלוי בגודל המתנפח. כאשר מדובר בימי הולדת של בנות הפעלות אפשריות יכולות להיות פינת איפור וטיפוח, סדנת שוקולד או מסיבת פיג’מות. יום הולדת לבנים עשויה לכלול הפעלות ספורט, משחקי מחשב קבוצתיים וכד’. הדבר החשוב ביותר לפני שמזמינים הפעלות לימי הולדת הוא קודם כל לשאול את בעל השמחה מה הוא אוהב ומה הוא רוצה שיהיה ביום הולדתו. אחרי הכל זה היום שלו, והוא זה שצריך ליהנות ולהיות מרוצה יותר מכולם.

החלטנו – מה עושים עכשיו?

 אז ישבנו עם הילד וחשבנו על הפעלה שהוא אוהב ושתהיה גם מתאימה לילדים האחרים ולתנאים בהם אנו חוגגים. מתוך מגוון אפשרויות החלטנו איזו הפעלה אנחנו רוצים. עכשיו עלינו להזמין אותה, או למעשה, להזמין את מי שמפעיל אותה. יום הולדת הוא אירוע בפני עצמו והוא חשוב מאד לילד. לכן גם לנו כהורים חשובה הצלחת האירוע. כדי שיום ההולדת יהיה מוצלח ומהנה, כדאי להשקיע גם בהפעלות ליום הולדת ברמה גבוהה ומקצועית. מומלץ לפנות לחברה העוסקת בתחום הפקת אירועים והפעלת ימי הולדת, כדי לקבל חוויה ייחודית, מהנה ובעיקר, בלתי נשכחת.

אצלנו תמצאו לייזר טאג, פיינטבול, קיר טיפוס ועוד המון דברים אתגריים שיהפכו כל יום הולדת למיוחדת

 

Made with
GS ❤