1-700-50-56-50

אביזרים ליום הולדת בשטח

אביזרים ליום הולדת בשטח

לצערנו, יום הולדת יש רק פעם בשנה. אם זה היה תלוי בנו כנראה שהיינו חוגגים יום הולדת על בסיס יומי וכך זוכים לתשומת לב גדולה וליום צבעוני וממלא בכל ימות השנה. המציאות היא שאנחנו זוכים ליום שכזה רק ביום בודד אחד בשנה, ונדמה שביתר ימות השנה אנחנו רק מזינים עצמנו במחשבה איך לחגוג את חגיגות יום ההולדת של השנה הבאה. עבור ילדים מדובר על התרגשות אפילו גדולה יותר. ביום שכזה הם חשים התרוממות רוח והידיעה שכולם מתארגנים וחוגגים לכבודם הופכת אותם לילדים הכי מאושרים בעולם. נדמה שבשלב מסוים כבר חגגנו להם בכל צורה אפשרית ושגם סף הריגוש של הילדים עולה – מה שמביא אותנו לצאת מהבית ולחגוג יום הולדת בחוץ.

יוצאים מכותלי הבית

נדמה שהדבר החשוב ביותר ביום ההולדת הוא לשבור שגרה. בבית הפרטי שלנו הילדים נמצאים בכל יום בכל ימות השנה וגם חבריהם אשר מגיעים לשחק עמם בשעות אחר הצהריים כבר מכירים את ביתנו היטב – כך שחגיגת יום הולדת בבית מיצתה עצמה ואינה מנגישה את אפקט שבירת השגרה שהילדים כל כך רוצים להרגיש ביום ההולדת. נדמה שלא משנה מה נעשה, איך נקשט ובאיזו אטרקציה נבחר, הבית שלנו שמוכר לנו כל כך, לא יעניק את אפקט יום ההולדת כפי שהילדים היו מצפים לקבל ביום חגם.

יום הולדת באוויר הפתוח

לצד הפקות ימי ההולדת בבית שעדיין מתקיימות ועדיין יכולות להיות מוכתרות כהצלחה, יותר ויותר הורים וילדים בוחרים לחגוג את יום ההולדת מחוץ לכותלי הבית – באוויר הפתוח. עבור הילדים מדובר בחוויה מרגשת ומעבר לכך, הידיעה שעורכים עבורם חגיגה כה גדולה מחוץ לבית הפרטי וכולם נערכים ומגיעים לכבודם משמחת אותם מאד. בעת שאנחנו מארגנים אירוע שכזה מחוץ לבית הרי שעלינו להיערך בצורה קצת שונה. בזמן שבבית שלנו זמין לנו כל אביזר או כל דבר שאנו עלולים להזדקק לו במהלך החגיגה, בהפקת יום הולדת מחוץ לבית עלינו לארגן את הכל מבעוד מועד ולהביא איתנו אל שטח החגיגה. מאחר ומדובר ביום הולדת נצטרך להצטייד במזון ושתייה, סידורי הושבה וגם אביזרים למסיבות.

אביזרים ליום הולדת אתגרי

צריך לזכור שמדובר ביום הולדת ועבור הילדים והאווירה כולה חשובה מאוד. שימוש באביזרים להפקת יום הולדת אתגרי בשטח יכול להוסיף לאירוע וליצור אוירה נעימה וחגיגית.  כאשר מדובר על אביזרים ליום הולדת בשטח הכוונה היא לאביזרים אשר מתאימים ליום הולדת אתגרי כמו משקפיים, כובעים וכו'. אם אתם זקוקים לציוד מסיבי יותר כמו שולחנות, כסאות, פנסים וכו יש להעזר בשירותיה של  חברה להשכרת ציוד לאירועים.

לפרטים נוספים והזמנות השאירו פרטים או חייגו 1700-50-56-50

 

יכול לעניין אותך

ימי כיף במרכז

ימי כיף לעובדים במרכז

ימי כיף לעובדים במרכז להינות ממה שיש למרכז להציע ימי כיף לעובדים במרכז הן תמיד סיבה לחגיגה, המרכז מלא במקומות ייחודים, פעילויות שונות ובלתי שגרתיות,

קרא עוד »
חייגו